Луцькі студенти отримали дипломи (+ ФОТО)

news

Усміхнені студенти в мантіях: випускникам ЛНТУ офіційно вручили дипломи магістрів. 

Понад 700 студентів магістратури Луцького національного технічного університету 8 лютого 2019 року отримали дипломи про закінчення вищої освіти. Аби привітати колишніх студентів, на свято завітав заступник голови облдержадміністрації Сергій Кошарук. Офіційна церемонія вручення дипломів відбулася у Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Зокрема, свято розпочалося зі спільного виконання Державного Гімну України. Потому слово для привітання взяв ректор ЛНТУ Петро Савчук, який зауважив:

– Сьогодні ми з вами маємо чудове свято і одночасно хвилюючий момент. З року в рік Луцький НТУ підсилює свої позиції і нині ми випускаємо 733 кращих студентів, які пройшли тернистий шлях випробувань і будуть нагороджені за свої успіхи дипломами. Минулого року на 210 магістрів було менше, тож, я впевнений, що ця позитивна тенденція зростатиме. Наш університет зробив декілька кроків вперед і сьогодні ми орієнтуємося на підготовку фахівців вищої кваліфікації. Це нам під силу, тому що симбіоз потужної економічної та технічної складових в нашому університеті, а також орієнтація на престижні спеціальності, дозволяють більш якісно та наполегливо готувати випускників, які, безумовно, будуть достойними і конкурентними фахівцями.

Окрім того, ректор побажав кожному випускнику знайти власну формулу успіху та досягти поставлених завдань у житті.

Заступник голови обласної державної адміністрації, своєю чергою, наголосив на тому, що за останні роки університет дійсно зробив значні кроки вперед. Відтак, викладачі мають змогу працювати в різних напрямках та більш наполегливо з кожним студентом.

– Я бажаю вам, щоби дипломи магістра, ваші знання та досвід допомогли вам розпізнати ваше покликання і реалізувати ваші мрії. Я переконаний, що тоді ви будете щасливими людьми, а Україна здобуде гідних громадян і еліту нації, – резюмував Сергій Дмитрович.

Опісля – розпочалося вручення дипломів магістра.

Слід додати, що цьогорічні випускники-магістри Луцького національного технічного університету здобули чимало перемог на олімпіадах, конкурсах та конференціях. Тож 39 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

0 Комментариев