Луцькі ринки не відкриють, проте дозволять продуктові ярмарки і торгівлю деяким магазинам

news

Сьогодні,  під час дистанційного пленарного засідання позачергової 76-ої сесії міської ради депутати внесли зміни до рішення міської ради від 16.03.2020 №72/4 “Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Луцьку та населених пунктах Прилуцького старостинського округу, з метою запобігати розповсюдженню захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19”.

Як повідомили у Луцькій міській раді, йдеться про роботу лише сільськогосподарських ярмарків, місця яких визначать відповідними документами міської ради та виконавчого комітету Луцької міської ради.

В свою чергу, Ігор Поліщук надав перелік, кому надали дозвіл на роботу:

1. Всім тимчасовим спорудам міста (МАФи, лотки, кіоски та ін.).

2. Будівельним магазинам (Епіцентр і Нова лінія працюють, а маленькі магазини ні, це несправедливо).
3. Сільськогосподарським ярмаркам.
Попередньо пропонуються наступні адреси:
– вул. Єршова (поблизу ТЦ «Глобус»);
– пр-ті Соборності (між будинками №18 та №20);
– вул. Глушець (поблизу скверу навпроти гімназії №4);
– бульв. Дружби Народів (поблизу буд. №1);
– м-ні Привокзальному (територія стоянки);
– вул. Рівненській (поблизу АЗС «Shell»);
– вул. Володимирській (район МКБ);
– вул. Львівська (поруч з АС №2).
Ярмарки будуть працювати з температурним скрінінгом продавців, на кожному ярмарку буде присутній працівник департаменту муніципальної варти для контролю, якість і безпека продуктів має бути підтверджене документально, продавці мають бути в засобах захисту, відстань між місцями торгівлі не менше 3 метри, відстань між людьми в черзі не менше 1,5 метри. Всі зміни будуть прописані в рішенні виконкому, що прийматиметься сьогодні.
– зазначив чиновник.
4. Стоматологічним клінікам лише в ургентному режимі (у зв’язку з перенавантаженням комунальної поліклініки).
5. Майстерням з ремонту одягу та фотоательє.

У міській раді нагадалио, що 29 квітня цього року Кабінет Міністрів України дозволив роботу продовольчих ринків під час карантину за умови дотримання вимог безпеки для нерозповсюдження коронавірусної хвороби COVID-19. Основною умовою відкриття таких ринків є рішення відповідного територіального органу Держпродспоживслужби про дотримання протиепідемічних вимог.

Втім, постанова Кабінету Міністрів, за словами депутата Луцької міської ради Ігоря Поліщука, не означає автоматичне відкриття ринків у всіх містах країни, адже відкриття ринків відбувається лише за рішенням органів місцевого самоврядування.
0 Комментариев