Луцькі рятувальники навчали школярів правил безпеки. ФОТО

news

15 травня працівники Луцького міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Волинській області провели заходи в рамках Всеукраїнської громадської акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» у загальноосвітній школі села Романівка Луцького району. 

Про це повідомляє прес-служба управління ДСНС України у Волинській області.

Головним завданням заходу стало ознайомлення і навчання дітей та дорослих з основними правилами пожежної безпеки та діяльністю служби порятунку. В ході акції учням розповіли про небезпеки природного та техногенного характеру, які є в сучасному світі. Фахівці ДСНС наголосили дітям, що потрібно завжди і всюди дотримуватись правил безпечної поведінки незалежно від того де ти знаходишся у школі, вдома чи на прогулянці.

Також із захопленням спостерігали учасники заходу за тим, як рятувальники демонстрували засоби пожежогасіння та оснащення, за допомогою якого їм доводиться ліквідовувати різні надзвичайні ситуації.

Ця зустріч справила велике враження на школярів та вчителів, адже заходи у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» – це дуже важлива та переконлива форма навчання, коли на конкретних прикладах пояснюються такі прості, але важливі правила.

0 Комментариев