Луцькі ліцеїсти склали присягу

news

Майже 90 юнаків та дівчат поповнили лави ліцеїстів Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою. Сьогодні вони склали присягу на вірність українському народу. Урочистості відбувалися на меморіальному комплексі “Вічна Слава”. Повідомляють в інформацйному відділі Луцької міської ради.

З вагомим кроком у їх житті прийшли привітати Луцький міський голова Микола Романюк, заступник міського голови, керуючий справами виконкому Юрій Вербич, начальник УМВС України у Волинській області, генерал-майор Петро Шпига, начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк, директор навчального закладу Анатолій Дудич, представники батальйону “Світязь”, духовенство, батьки, рідні та друзі.

Розпочався захід з хвилини мовчання за загиблими під час Революції Гідності та в зоні проведення антитерористичної операції, опісля кращі учні поклали квіти до Стели воїнам, загиблим у роки Великої Вітчизняної війни, пам’ятника Волинським Героям Небесної Сотні та могили Героя України Василя Мойсея.

Із вітальним словом до майбутніх правоохоронців звернувся директор Луцького навчально-виховного комплексу загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів – правознавчий ліцей з посиленою фізичною підготовкою Анатолій Дудич. Він зауважив, що у складний для держави час юнаки і дівчата зробили усвідомлений вибір та сьогодні присягають бути відданими Україні та її громадянам, здобувати знання та навички, з високою відповідальністю ставитися до підготовки для служби в органах внутрішніх справ. “Складання присяги — це новий етап у вашому житті, свідчення свідомого ставлення до вибору майбутньої професії, відповідальність перед державою, батьками та рідними”, – наголосив Анатолій Дудич.

 

За його словами, цьогоріч до навчального закладку вступило 89 учнів, багато з яких продовжують родинні династії працівників правоохоронних органів. “Завдяки щоденній праці педагогів, офіцерів-наставників, адміністрації закладу відкриваються нові грані кожної особистості ліцеїста. Завдяки постійній підтримці навчального закладу владою міста, управлінням освіти, управлінням МВС у Волинській області удосконалюється матеріально-технічна база ліцею. Було зроблено зовнішнє освітлення території, встановлено енергозберігаючі вікна, замінено дах у спальному корпусі, виділено додаткові години на ліцейні класи. Від себе, педагогів, ліцеїстів та їх батьків хочу щиро подякувати за це. Така турбота відображається у високих здобутках наших учнів у результатах навчання та спорті”, – додав він.

Директор навчального закладу зауважив, що переважна більшість випускників продовжують навчання у профільних вищих навчальних закладах. “З часу створення ліцею з його стін випущено понад 700 учнів. Частина з них нині захищає нашу Батьківщину на сході. Бажаю, аби присягу на вірність українському народу ви пронесли через все життя”, – наголосив Анатолій Дудич.

 

0 Комментариев