Луцькі легкоатлети взяли участь в міжнародному дитячому фестивалі. ФОТО

news

1-3 червня 2017 року спортивна делегація нашого міста вчергове брала участь в ХХІІІ-му міжнародному фестивалі спорту дітей та молоді в місті Замость (Республіка Польща).

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Хоча цьогоріч команда Луцька була представлена лише спортсменами- легкоатлетами, проте виступ їх був успішним.

Легкоатлети здобули 5 медалей різного гатунку в різних видах: Коць Дарина — золота медаль в стрибках у висоту та срібна в стрибках у довжину, Подсядло Яна — срібна медаль в метанні спису та бронзова в штовханні ядра, Мацко Дмитро — бронзова медаль в стрибках у довжину.

Також залікові очки за зайняті 4 місця принесли команді Фіц Дмитро та Наумлюк Олена відповідно з бігу на 300 м та у штовханні ядра.

Незважаючи на участь лише в одному виді програми, кількість набраних очок дозволила луцьким легкоатлетам посісти почесне четверте місце в цьогорічному фестивалі.

Вітаємо переможців та призерів змагань, а також всіх членів делегації з успішним виступом на міжнародному фестивалі спорту дітей та молоді.

Також висловлюємо слова вдячності тренерам — Любові Саган, Анатолію Сагану, Анатолію Якимовичу, вихованці яких гідно представили наше місто та державу на престижному міжнародному дитячому форумі та зичимо нових перемог.

Автор статті: Анастасія Руснак