Луцькі депутати відвідали спортивне товариство “Спартак”

news

Вчора депутати міської ради у рамках чергового дня депутата відвідали фізкультурно-спортивне товариство “Спартак”.

 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Участь у заході взяли обранці громади Андрій Авраменко, Юрій Безпятко, Микола Собуцький, Костянтин Петрочук, Тарас Шляхтич, Тетяна Янчук, Орися Залевська, Юлія Дацюк, Сергій Шкода, Ігор Поліщук, Олександр Лазука, Сергій Балицький, Микола Яручик та Микита Рабан, заступник міського голови Юрій Моклиця та голова комітету по фізичній культурі та спорту Юрій Волинець.

Розпочав зустріч Юрій Моклиця, наголосивши, що фізкультурно-спортивне товариство “Спартак” з початку 2016 року втратило фінансування від Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві. Нині вони знаходяться у складному становищі. За його словами, міська рада готова виділяти кошти спортивному товаристу, але не на саму організацію, а безпосередньо на ту кількість дітей, що там займаються. За його словами, буде прораховано усе відповідно до чинних нормативно-правових актів.

Варто зазначити, що уже було виділено частину коштів з міського бюджету на заробітну плату тренерам. У цьому місяці ще виділять кошти на ці цілі, які знімуть з інших статтей видатків. Так, Юрій Моклиця завуважив, що за результатами півріччя можна буде переглянути міський бюджет і передбачити у ньому кошти на “Спартак”. Загалом, до кінця року необхідно близько 900 тисяч гривень.

Заступник міського голови наголосив, що розглядалось багато шляхів співпраці. Однак, найоптимальнішим є виділення коштів на дітей та роботу тренерів, а не саму структуру “Спартака”. Нині тут займається 400 дітей і, за словами Юрія Моклиці, міська влада не могла залишити їх на призволяще та не допомогти. Він наголосив, що тут займаються діти з Луцька, які показують хороші спортивні результати на змаганнях та формують імідж міста.

Юрій Моклиця вважає, що “Спартак” повинен також шукати спонсорів, щоб бути самостійною структурою. Така система підсилить роль тренерів і батьків у питаннях управління фінансами, майном тощо.

Також заступник міського голови запропонував підписати меморандум між Луцькою міською радою і товариством “Спартак”, де буде прописано усі умови співробітництва.

Керівник “Спартака” Іван Деєв зауважив, що школа знаходиться у складному становищі. Тренери не отримують заробітної плати. За його словами, вони своїми силами намагаються підтримувати матеріально-технічну базу установи, але на зарплату грошей не вистачає. Тому вони просять міську вдаду підтримати їх і дати можливість дітям й надалі займатися спортом.

Ряд запитань та пропозицій виникло у депутатів Андрія Авраменка, Костянтина Петрочука та Юрія Безпятка. Вони наголошували, що міська рада готова їм допомогти, однак, необхідно чітко зрозуміти умови співпраці та обсяги необхідних коштів.

Також присутні оглянули приміщення спортшколи.

 

0 Комментариев