Луцькі депутати переймали досвід у львів′ян

news

Депутати Луцької міської ради побували у львівських колег, аби запозичити найкращі напрацювання з розвитку громади, кадрової політики, туризму та ознайомитися з роботою комунального підприємства «Лев», яке є ветеринарною клінікою для безпритульних тварин.

 

Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.

Організувала поїздку до Львова секретар Луцької міської ради Юлія Вусенко, причому сформували групу так, аби у ній були представники кожної фракції, чи керівники депутатських комісій.

А розпочали візит до міста Лева зустріччю з секретарем Львівської міської ради Анатолієм Забарилом, який розповів, що обранців громади у сесійній залі – 64, з яких 14 – жінки. Працюють на депутатів 60 працівників секретаріату, який до слова, має свою прес-службу. Зазначимо, в управлінні інформаційної політики Львівського міського голови – 15 спеціалістів, серед яких фотографи і телевізійники. І підпорядкована прес-служба Андрія Садового тільки йому.

Надзвичайно цікавою та повчальною була інформація і начальника відділу кадрів Львівської міської ради Галини Бордун, яка детально пояснила луцьким депутатам структуру і кадрову політику місцевої влади. Там на посади керівників управлінь чи департаментів шукають на комунальних підприємствах, як то кажуть, «від станка», бо тільки людина, яка пройшла шлях від простого робітника до начальника може розумітися у відповідній галузі. Зазначимо, як потім жалівся Львівський міський голова Андрій Садовий, до сьогодні важко знайти керівників департаментів гуманітарної роботи та ЖКГ.

Що ще заслуговує уваги – робота комунального підприємства «Інститут міста», яке займається стратегією розвитку Львова. Підкреслимо, ні депутати, ні працівники виконавчих органів не переймаються пошуком ідей чи проектів, а тільки професіонали високого класу кладуть на стіл мера концепцію розвитку міста. І визначають три його основні напрямки. Бо якщо напрямків більше, то означає, що місто немає  стратегії розвитку взагалі.

Зустрілися луцькі обранці і з Львівським міським головою Андрієм Садовим. Делегацію наших депутатів він прийняв на балконі Ратуші, що є найвищим виявом поваги. Бо тільки високоповажні закордонні делегації удостоюються такої честі. Андрій Садовий зізнався, що окрім тих спеціалістів Луцької міської ради, яких він вже запросив до себе на роботу, найближчим часом забере до себе ще одного.

Відвідали лучани і Центр туристичної інформації. Тут можемо похвалитися, ми не гірші – і за кількістю наданих послуг, і за якістю. Хоча деякі цікаві ідеї подальшого розвитку депутат Наталія Бунда таки запозичила.

А завершили візит до Львова знайомством з роботою КП «Лев». Це ветеринарна клініка, де надають допомогу бездомним тваринам, лікують, «чіпують» і відпускають на волю, або передають громадянам. Щороку через руки працівників цього підприємства проходять більше півтисячі бездомних собак та котів. До слова, ставлення громадян до таких тварин у Львові більш гуманне, аніж у Луцьку. І варто відзначити роботу волонтерів, які і беруть на себе найбільше навантаження цієї проблеми.

Що найбільше вразило нас від побаченого і почутого у Львові – то беззбитковість роботи усіх комунальних підприємств. А теплоенергетики минулого року спрацювали з прибутком 100 мільйонів гривень.

Отож, детальніше про візит до Львова депутатів Луцької міської ради – в інформаційних програмах «Місто» та «Слово депутата».

0 Комментариев