Луцька школярка отримала подяку від патрульних за свідому громадянську позицію

news

25 серпня до патрульних звернулась дівчина і повідомила, що знайшла мобільний телефон на вулиці Степана Бандери.

Інспектори побачили, що мова телефону була іврит і припустили, що власником міг бути хтось з учасників фестивалю «Поліське літо з фольклором», який саме відбувався в Луцьку, — інформує прес-служба патрульної поліції Луцька.
Тож вони пішли до готелю в центрі міста та запитали, чи ніхто з гостей не губив телефон.
З’ясувалось, що учасниця з Ізраїлю справді загубила телефон. На щастя, патрульні встигли їй передати знахідку, оскільки закордонні гості саме виселялись з готелю.

Сьогодні, 1 вересня, на урочисті лінійці, командир батальйону патрульної поліції Луцька Дмитро Мокич вручив подяку Валерії, учениці 14 Гімназії імені Василя Сухомлинського, за активну громадянську позицію та ефективну співпрацю з патрульною поліцією.
Дівчина проявила високу громадянську свідомість, адже не використала дорогий мобільний телефон у власних цілях, а передала патрульним поліцейським, які, в свою чергу, зуміли віднайти щасливу власницю.

Дмитро Мокич зазначив, що такі вчинки свідчать про нашу гідність, нашу європейськість, адже вміння бути безкорисливим та допомагати іншим – ось ознаки цивілізованого суспільства. Також він привітав вчителів та учнів з початком навчального року і з 25-річчям Гімназії.

0 Комментариев