До Луцька приїхали лікуватись бійці зі шпиталів сходу України

news

Зі шпиталів, розташованих на сході України, до Луцька перевели 21 учасника АТО.  Це — хлопці  з різних областей, які служать на передовій та мають проблеми зі здоров’ям. 

Дехто отримав травми під час останніх бойових дій під Авдіївкою, — пише Волинська регіональна дирекція НСТУ.

Молодший сержант Володимир Чернов служить у 55-й бригаді. Під час останнього загострення ситуації й шквального вогню ворога під Авдіївкою обморозив ноги – довелося майже добу стояти на лютому морозі.

Із Дніпра і Харкова до Луцька бійців транспортували літаком. Це – військові з різних частин. Сержант Максим Стародубцев — із 72-ї бригади. Брав участь безпосередньо в штурмі. Каже, треба ж комусь це робити. У результаті – завдання виконали, але – контузія… 

Як розповів лікар-травматолог Дмитрій Земба, до Луцька перевели бійців, стан яких дозволяв транспортувати їх авіацією, та яким дозволено ходити.

З відмороженнями в нас є 7 чоловік, – розповів в.о. завідувача травматологічного відділення Дмитрій Земба. – Важкотравмованих немає, поранених також. А ще в нас перебуває кілька чоловік після мінно-вибухових поранень.

Від самого початку перебування бійців у Луцькому гарнізонному госпіталі за них взялися волонтери. На їх заклик принести хлопцям білизну, засоби гігієни та вітаміни, а також прийти і підтримати морально, лучани відразу відгукнулися. Тож, кажуть військові, вони мають все необхідне для перебування тут.

Волонтери постійно відвідують бійців, навіть організували для них кілька екскурсій містом.

Декого з військових планують виписати вже цього тижня. Нині у госпіталі на лікуванні перебуває близько сотні учасників АТО і військових запасу.

 

0 Комментариев