Луцька патрульна поліція впевнено заявила про себе

news

19 січня 2016 року – виповнився рівно місяць, як патрульна поліція працює в Луцьку. За період з 19 грудня 2015 р. по 19 січня 2016 р. по лінії 102 до Управління патрульної поліції надійшло 3 259 викликів.

Загалом опрацьовано 3 265 подій, з них 1 440 є подіями, призначеними самими працівниками патрульної поліції м. Луцька, тобто поміченими під час патрулювання міста.

Найчастіше трапляються такі події: порушення Правил дорожнього руху, сімейні сварки, адміністративні правопорушення, дорожньо-транспортні пригоди, крадіжки.

Протягом місяця трапилось 176 ДТП, а також 134 крадіжки, з яких 43 – з автомобілів.

За місяць було складено понад 100 протоколів про порушення Правил дорожнього руху і винесено понад 1000 постанов про порушення ПДР.

З них 43 протоколи складено про керування транспортними засобами особами, які перебували у стані алкогольного та/або наркотичного сп’яніння за ст. 130 КУпАП (Мал. 1).

За інформацією відділу моніторингу та аналітики, найбільшою проблемою міста є порушення правил зупинки та стоянки транспортних засобів (майже 80%). Найскладнішою є ситуація з парковками у центрі міста та районах поблизу ринків.  

У звітний період частими приводами для звернень громадян були сімейні сварки, причому зверталися як учасники конфлікту, так і сторонні люди (здебільшого сусіди). У значній частині випадків конфлікти було вирішено без написання заяв (Мал. 2).

«Для мене великим позитивом є той факт, що ми маємо майже півтори тисячі подій, призначених самими працівниками патрульної поліції. Тобто те, що поліцейські патрулюють і самі шукають собі роботу, виправдовує себе, адже ведеться значна превентивна та профілактична діяльність. Таким чином, можемо говорити про те, що патрульна поліція впевнено заявила про себе в перший місяць роботи, і далі ми не втрачатимемо темп, а продовжимо працювати на попередження і виявлення правопорушень в місті», – прокоментував начальник Управління патрульної поліції у м. Луцьку Антон Цюцюра.

0 Комментариев