Луцька молодь здивувала літературними уподобаннями . ФОТО

news

Поціновувачі художньої літератури закрили сезон проекту «З домашньої бібліотеки» гумором, містикою та еротикою. Книги з таким присмаком презентували спікери заходу 1 грудня у кавярні «Кофеїн».

Організатором проекту «З домашньої бібліотеки» є культурне об’єднання «100 Вт». Розпочалося дійство з виступу подружжя Яковлюків, яке часто відвідує «стоватівські» заходи зі своїм маленьким чадом. Чоловік та дружина передавали один одному слово, по черзі презентуючи книгу Юрка Винничука «Груші в тісті».

Юлія Степанова принесла з собою уривки «інтернет-зірки» Євгенії Лісьонкової. Рудоволоса спікерка повеселила присутніх російськомовною поезією про «діла насушні». Наважилися на дебют постійна відвідувачка заходів «100 Вт» Валерія Даневич. Дівчина розповіла про книгу «Ось так і живемо» Лідії Орбан-Лембрік. «Книгу отримала в подарунок від друзів. А все тому, що часто повторюю «ось так і живемо»– зауважила Валерія.

Марина Гавенко прочитала гостям дійства гумористично-еротичні уривки із книги «Юрій Юрійович, улюбленець жінок» Євгена Положія, а Ірина Сасовська дебютувала з «Відродження» Стівена Кінга. Останнім спікером, за тридицією проекту, був Сергій Фелістович, який змусив всіх посміятись із гумористичних оповідок «про Васю» невідомого автора.

На завершення дійства резидент “100 ВТ” Володимир Столярчук традиційно закликав присутніх «нести світло» й нагадав про новинку від КО «100 Вт» – віртуальну книгарню. У книгозбірні є продукція видавництва «Крок» та літературної агенції«Discursus», які співпрацюють з луцьким культурним об’єднанням .

0 Комментариев