Луцька міськрада не надаватиме землю в оренду авторинку

news

Для ТЗОВ «ВОЛИНЬ-АВТОПАРК» не надаватимуть в оренду земельну ділянку понад шість гектарів для будівництва та обслуговування авторинку на вулиці Єршова, 6.

Про це стало відомо сьогодні, 31 березня, під час сесії міської ради.

Секретар міськради, Юлія Вусенко повідомила, що сьогодні представник підприємства телефонував та просив зняти з розгляду питання, однак, ніяких офіційних звернень не було, тому питання все ж розглянули.

Депутат Ігор Поліщук зазначив, що якщо ділянка не надається в оренду, то підприємець немає права проводити там діяльність. Депутат наголосив, що потрібно простежити виконання цього.

Депутат Олександр Кравченко повідомив, що отримав від Тараса Яковлева відповідь на запит, що представниками поліції було встановлено, що право власності ні за ким не закріплено. Відповідна ділянка перебуває у комунальній власності. Депутат запропонував забезпечити туди вільний доступ усім громадянам:

«У нас буде в Луцьку перший безкоштовний авторинок. Поліція всіх власників пропускає, хто хоче продавати автомобілі, безкоштовно. Один місяць. Це буде стимулювати підприємство заключити з нами договір», –зазначив Кравченко.

Перший заступник міського голови Тарас Яковлев заперечив депутату Кравченко:

«Це є земля під об’єктами нерухомості, і вилучити її ми ніяк не зможемо. У судовому порядку потрібно ці кошти пробувати стягувати. Підприємець буде правий, скаже що звертався, щоб взяти в оренду землю. Ні муніципальна поліція, ні національна поліція не має права прийти на підприємство і заборонити підприємницьку діяльність. Муніципальна поліція – це не збройне формування: у них немає навіть дубінки. Це люди, які ходять з ручкою, і пишуть штрафи».

Мер міста, Микола Романюк, підтримав свого заступника та наголосив, що муніципальна поліція не може заборонити ніяким чином діяльність цього підприємця. Романюк наголосив, що якщо не проголосують за цей проект рішення, то втратять близько двох млн гривень:

«Це серйозні кошти, які необхідні міському бюджету», – зазначив міський голова.

Такої ж думки був і Сергій Шабала, начальник управління земельних ресурсів міськради. Він наголосив, що оренду потрібно погодити. За словами Шабали, у разі суду, щоб стягнути кошти, які підприємство винне Луцькій міськраді, відмова в оренді зіграє не на користь Луцької міської ради:

«Вони скажуть, ми зверталися, просили, а ви не погодили».

Депутат Тарас Шляхтич наголосив, що є побоювання, що міськрада може втратити два гектари землі, якщо підприємство її забудує. Депутат пропонував виключити цей пункт із проекту рішення. Депутати не підтримали, однак в результаті оренду не погодили взагалі.

Мер при тому зазначив, що люди побачать, хто як дбає про бюджет.

0 Комментариев