Луцька лікарня закупить нове обладнання

news

Відкриті торги на закупівлю візуалізаційного медичного обладнання за двома лотами проводить Луцька міська клінічна лікарня через електронну систему «Prozorro», –повідомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

У рамках першого лоту планують придбати мобільну рентген-систему типу С-дуга очікуваною вартістю 2,35 мільйона гривень. Основні галузі клінічного застосування: дослідження в ортопедії та травматології, урології та гінекології. До комплектації повинні входити мобільна рентген система типу С-дуга, робоча станція, два комплекти рентгензахисного одягу та стіл операційний з гідромеханічним приводом.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 1 вересня. Аукціон розпочнеться 8 жовтня, обладнання очікують отримати до 31 грудня.

Також закуповують рентгенівську діагностичну мобільну систему з пристроєм для оцифровування рентгенівських знімків очікуваною вартістю 2,65 мільйона гривень. Йдеться про пересувну рентгенівську діагностичну систему для проведення рентгенографічних досліджень в палатних умовах.

0 Комментариев