Луцька Braille Studio / Студія друку шрифтом Брайля отримала щедрий і дуже корисний дарунок

news
Braille Studio / Студія друку шрифтом Брайля висловила щиру вдячність своїм меценатам, які допомогли у придбання дороговартісного принтера Index everest для друку шрифтом Брайля.
В далекому 2016 році завдяки меценатам Тетяна Єремеєва, Petro Pylypiuk, Володимиру Цибульському Луцька Braille Studio отримала обладнання для друку шрифтом Брайля, завдяки цьому нами видано масу книг і інших матеріалів для незрячих не лише Луцька і Волині, а України загалом. На жаль нічого немає вічного обладнання вийшло з ладу ми звісно намагатимемось його відремонтувати, але це буде зробити нелегко,зважаючи на певні технічні особливості.
Але в нас є також надзвичайно приємні новини. Завдяки Луцькому міському голові Ihor Polishchuk, депутатам Луцької міської ради, благодійному фонду Сергія Мартиняка «Європейський вектор» Alexander Pisa директору клініки Загурського

Тетяна Єремеєва в нас з’явилось нове обладнання – принтер index everest для друку шрифтом Брайля. Свого часу для Луцька ми хотіли придбати більш потужніший принтер BrailleBox, але відмовились від цього через те, що він дуже Дороговартісний при купівлі та в подальшому технічному обслуговуванні. Тому зупинились на тій моделі, з якою працюємо з 2016 року, хоча розуміємо, що її доведеться з часом змінювати і ремонтувати.
Обладнання коштує 175000 гривень, з яких 120000 виділено з міського бюджету Луцька, 50000 надав Сергій Мартиняк, 5000 Тетяна Єремеєва. Висловлюємо вам щиру подяку за підтримку.
P.S. Також висловлюємо подяку за уважність, професійність в роботі і за надану нам знижку керівнику

Магазин для незрячих Sergiy Moskalets. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
0 Комментариев