Луцьк змагається у конкурсі цифрових ідей – голосуйте за проет “Чисте повітря”

news

«Чисте повітря» – проект від Луцької міської ради. який  пройшов у фінал конкурсу цифрових ідей Відкритий виклик «Дані міст».

У Луцьку вже не перший рік існує проблема із забруднення атмосферного повітря у місті. Третє місце в рейтингу забруднених міст України при відсутності великих теплоелектростанцій, підприємств важкої, добувної та металургійної промисловості, а також нетипові забруднення атмосферного повітря, джерела яких складно виявити та довести їх походження, негативно впливають на стан здоров’я та якість життя мешканців міста.

У зв’язку з цим міська влада висунула ідею створити платформу для автоматичного збору даних та здійснення моніторингу за якісним станом атмосферного повітря.

“Цифрове рішення передбачає: веб-платформу для автоматичного збору даних від джерел забруднення з модулем аналітики; чат-бот для мешканців, який сповіщає про рівень забруднення і в разі потреби надає поради щодо попередження негативного впливу на здоров’я мешканців міста, а також отримує від громадян повідомлення щодо незадовільного стану атмосферного повітря (сморід, специфічний неприємний запах тощо). Таке рішення може бути масштабоване на інші міста, які мають схожі проблеми”, – йдеться в описі ідеї.

Лучан закликають підтримати проєкт, проголосувавши за посиланням: https://vote.apps4cities.org/?fbclid=IwAR3c9VwZ0sr1BgbUitMXcBCjIOtaCEo08gFsVjMCBC_gL1VIfdd0DcuRJmI

 

Мета конкурсу Відкритий виклик «Дані міст» – виявити найкращу ідею на створення онлайн-сервісу для місцевої громади. Ідея-переможець отримає можливість повної реалізації, профінансованої з бюджету ініціативи «Дані міст».

0 Комментариев