Луцьк успішно працює у напрямку залучення грантових коштів

news

Проект Програми розвитку міжнародного співробітництва міста Луцька та залучення міжнародної технічної допомоги на 2019-2020 роки розглянули під час засідання виконавчого комітету міської ради.

За словами в.о. начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Анни Вінцюк, основою Програми є система заходів, виконання яких створить сприятливі умови для поглиблення міжнародного співробітництва, в тому числі транскордонного та міжтериторіального, реалізації євроінтеграційної політики на рівні міста, залучення коштів міжнародної технічної допомоги для реалізації місцевих ініціатив.

Фінансування заходів Програми здійснюватиметься за рахунок коштів бюджету міста. Загальний обсяг видатків на виконання Програми складає 1190,0 тис. грн. Зокрема, у 2019 році планується освоїти 560,0 тис. грн, у 2020 році – 630,0 тис.

Триває активна робота із залучення грантових коштів- грантові проекти із містом Люблін (Республіка Польща) та краєм Ліппе (Німеччина). Понад 1 млн євро грантових коштів буде залучено для реставрації вежі Чарторийських в рамках спільного українсько-польського проекту “Нове життя Старого міста”. Реалізується проект “Екологічна дружба понад кордонами” із краєм Ліппе, в рамках якого було придбано 120 сучасних контейнерів для роздільного збору сміття. У 2019 році спільно із польським містом Хелм розпочнеться реалізація масштабного проекту із реконструкції транспортної та комунальної інфраструктури міста Луцька.

Члени виконкому підтримали проект рішення.

0 Комментариев