Луцьк: п’ятьма екіпажами патрульних відмовиляли чоловіка від суїциду

news

Подія трапилась 2 липня, близько 19 години, по вулиці Кравчука. Звезти рахунки з життям намагався АТОвець, він мав намір стрибнути з дев’ятиповерхівки.

Задля врятування життя луцькі поліцейські долучили п’ять екіпажів.

Про це повідомляють у Патрульній поліції Волинської області

«Все тільки починається», «Тобі ще жити», «Не роби непотрібних вчинків», – завдяки доречно підібраним словам та історіям з власного життя, завдяки наполегливості і професійному підходу луцькі патрульні відговорили чоловіка стрибнути вниз з даху багатоповерхівки.
Подія трапилась 2 липня, близько 19 години, на вулиці Кравчука.
Коли в радіоефірі прозвучало повідомлення про спробу самогубства, на місце одразу вирушили 5 екіпажів патрульних, командир батальйону, працівники швидкої та ДСНС.
На даху 9-поверхового будинку виявили чоловіка, який розповів, що має посттравматичний синдром після перебування в АТО та не хоче жити далі.
Близько години наші інспектори спілкувались з ним і про життя, і про службу, і про майбутнє, переконували не чинити самогубства, розповідали, як знайти себе і таки жити далі.
Поліцейські Дмитро Мандзюк та Віктор Дрогомирецький, які також воювали на Сході України, зуміли знайти цей особливий підхід до чоловіка, завдяки чому він таки піднявся з краю прірви та підійшов згодом до дружини і побратима.
Тож наші патрульні знову врятували чергове життя, зберегли чоловіка для жінки, батька для маленької донечки, сина для батьків…
Громадянина доставили до медичного закладу для подальшого обстеження.”

Патрульні відговорили чоловіка стрибати з 9-поверхівки в Луцьку

Патрульні відговорили чоловіка стрибати з 9-поверхівки в Луцьку«Все тільки починається», «Тобі ще жити», «Не роби непотрібних вчинків», – завдяки доречно підібраним словам та історіям з власного життя, завдяки наполегливості і професійному підходу луцькі патрульні відговорили чоловіка стрибнути вниз з даху багатоповерхівки.Подія трапилась 2 липня, близько 19 години, на вулиці Кравчука.Коли в радіоефірі прозвучало повідомлення про спробу самогубства, на місце одразу вирушили 5 екіпажів патрульних, командир батальйону, працівники швидкої та ДСНС.На даху 9-поверхового будинку виявили чоловіка, який розповів, що має сімейні проблеми, негаразди в роботі та не хоче жити далі.Близько години наші інспектори спілкувались з ним і про життя, і про службу, і про майбутнє, переконували не чинити самогубства, розповідали, як знайти себе і таки жити далі.Поліцейські Дмитро Мандзюк та Віктор Дрогомирецький, які також воювали на Сході України, зуміли знайти цей особливий підхід до чоловіка, завдяки чому він таки піднявся з краю прірви та підійшов згодом до дружини і побратима.Тож наші патрульні знову врятували чергове життя, зберегли чоловіка для жінки, батька для маленької донечки, сина для батьків…Громадянина доставили до медичного закладу для подальшого обстеження.#volynpatrolpolice #патрульнаполіція

Опубліковано Патрульна поліція Волинської області Середа, 3 липня 2019 р.

0 Комментариев