Луцьк обмінявся досвідом роботи із Жешувом. ФОТО

news

Одним із конкретних вимірів співпраці між містами-партнерами є можливості обміну досвідом, отримання передових технологій для покращення процесу надання якісних комунальних послуг для жителів міст. 

Про це повідомляє Волинський інформаційний портал.

Із ініціативи Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні активізується співпраця без виключення з усіма містами-партнерами Луцька. Реалізація спільних проектів, обміни досвідом, наповнення реальним змістом партнерських угод між містами – першочергові завдання, які стоять перед виконавчими органами міської ради, комунальними підприємствами та установами.

Тому ініціатива отримати досвід міста-партнера Луцька–Жешува в процесі збору твердих побутових відходів та подальшої його переробки була підтримана як міським головою Миколою Романюком, так і Президентом Жешува Тадеушом Ференсем.

Під час ознайомлювального візиту делегація комунального підприємства «Луцькспецкомунтранс» мала можливість ознайомитися з досягненнями в процесі створення комфортного середовища для жителів міста Жешув у сфері надання житлово-комунальних послуг, оглянути роботу сортувальної лінії та комунального підприємства MPGK, що здійснює збір та вивезення твердих побутових відходів.

Сьогодні в місті Жешув сміття збирається окремо в контейнери та поділяється на суху та мокру фракції, а також окремо мешканці збирають скляну тару та змішані відходи. Окрім цього, в місті працюють пункти селективного збору відходів (упаковки з пластику, паперу і картону, скла та металевих банок); мобільні пункти збору небезпечних відходів (люмінесцентні лампи, використані батарейки, засоби захисту рослин, фарби, лаки тощо); а також пункти утилізації відходів побутової електроніки (холодильники, пральні машини, телевізори та інше). Зелені та інші біологічно активні відходи компостують та використовують в подальшому в садово-парковому або сільському господарствах.

Отриманий досвід дасть змогу працівниками комунального підприємства «Луцькспецкомунтранс» впровадити новітні технології процесу збору та утилізації сміття в обласному центрі Волині.

0 Комментариев