Луцьк може потрапти до “червоної” зони вже у найближчі дні

news
У Волинській облдержадміністрації зробили припущення про ймовірність введення у Луцьку та Луцькому районі жорстких карантинних обмежень.
На сьогоднішній день Волинська область перебуває на межі потрапляння до червоної карантинної зони через високий рівень госпіталізацій хворих на коронавірус та важких хворих.
18 вільних ліжкомісць з доступом до кисню залишилося у Волинській обласній інфекційній лікарні, 23 таких місця ще є в інфекційному стаціонарі Волинської обласної лікарні у Боголюбах, ще 50 – у тимчасовомо інфекційному госпіталі у Луцьку на базі міського пологового будинку.

Водночас голова Луцької міської ради Ігор Поліщук наголосив, що відповідні рішення уповноважені приймати тільки місцеві ради.

– Питання посилення карантинних заходів ми поки що не розглядаємо. Але ситуація може змінитися у будь-який момент, бо ситуація несприятлива – якби ми раніше не запустили додатковий коронавірусний госпіталь у Луцьку, ми б уже не мали куди класти ковідних хворих. На жаль, пандемія набирає обертів. Ми ще маємо певні резерви для створення додаткових ліжкомісць у Луцьку та у Боголюбах. Звичайно не хочеться, щоб ми потрапили до червоної зони епідеміологічної небезпеки, адже це втрати для бізнесу і для людей, котрі залишаться без роботи, – зазначив Ігор Поліщук під онлайн-брифінгу.

0 Комментариев