Лучанин – чемпіон Кубку України з бойового самбо

news

Борець луцького клубу GARDA Дмитро Ковальчук виборов чемпіонство на Кубку України з бойового самбо. Про перемогу свого борця повідомили у клубі GARDA.

2-3 листопада у Києві відбувалися змагання. Дмитро провів чотири сутички у ваговій категорії 68 кг. Три з них виграв достроково задушливими прийомами, четвертий фінальний бій впевнено виграв за балами, розбивши суперника на дистанції.

«Отримавши поразку у фінальній сутичці в Польщі на Чемпіонаті Європи, був проведений певний аналіз, що дав свій результат. Ми дещо вдосконалили техніку і тактику. З молодшим тренером Іваном Сильманом ми напрацювали певні “заготовки” і технічні елементи. У спорті атлета часто сприймають як автомат, який працює за принципом «методика – результат», зовсім не враховуючи його психологічний стан перед сутичками. Тому дуже важливу роль у перемозі зіграла психологічна підготовка мене як спортсмена. Допоміг у цьому старший тренер Михайло Савчук», – розповів Дмитро Ковальчук.

Також спортсмен подякував тренерам спортивного клубу «ВОЇН» Андрію Зінчуку, Дмитру Василенку та Олександру Редько за допомогу у виступі в складі збірної Волинської області.

 

0 Комментариев