Лучанка виборола золото на чемпіонаті Європи з панкратіону

news

Вихованка луцького клубу «Garda» Вікторія Казакова стала чемпіонкою Європи серед жінок на змаганнях з панкратіону в Сербії. Проявивши високий рівень професіоналізму, техніки та жагу до перемоги, вона відчинила собі двері на чемпіонат світу, де має намір брати участь, – повдомляє Інформаційне агенство Волинські новини.

 

Тренер спортсменки Михайло Савчук розповідає, що змагання відбулися 30 травня у сербському місті Зренянин.

«Місяці інтенсивних тренувань по декілька разів на день, підготовчі збори і змагання, травми, фізичне і моральне виснаження, моменти найбільшого хвилювання перед основними сутичками, коли час, нібито зупиняється і очікування фінального поєдинку стає нестерпним… Всі ці сторони чемпіонського золота роблять прийняття фінальної перемоги – яскравим, сильним та незабутнім.

Вихованка нашого клубу «Garda» Вікторія Казакова виборола почесне звання «Чемпіонка Європи з панкратіону 2018» у ваговій категорії +71 кг серед жінок. Вона впевнено здолала спортсменку з Італії у фінальній сутичці. Гарний старт для Чемпіонату світу», – розповідає Махайло Савчук.

У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини Вікторія розповідає, що емоції її переповнюють, адже вона не звикла програвати й завжди іде до перемоги. Більше про свої враження обіцяє розповісти по приїзду зі змагань додому.

Варто відзначити й те, що українська збірна була представлена 26 спортсменами, які 16 разів піднімалися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. За підсумками змагань це дало змогу зайняти переш командне місце.

До слова, Чемпіонат світу 2018 року відбудеться на початку листопада в Білорусі.

0 Комментариев