Лучанка виборола титул «Міс Принцеса України 2017». ФОТОРЕПОРТАЖ

news

У Луцьку обрали «Міс Принцеса України 2017».  Титул виборола 22-річна лучанка. Інша учасниця із Луцька стала «Міс глядацьких симпатій».

Восьмий національний конкурс краси «Міс Принцеса України 2017» відбувався вчора, 11 листопада, у драмтеатрі імені Т. Г. Шевченка.

Участь брали 22 учасниці із Києва, Запоріжжя, Луганська, Житомира, Львова, Коломиї, Ужгорода, Чернівців, Тернополя, Одеси, Сумів, Черкас, Маріуполя, Кропивницького та Луцька.

Організатор та генеральний директор конкурсу Олександр Главацький, якого під час конкурсу вітали із днем народження, зазначив, що краса об’єднує Україну.

Дівчата розповідали про себе, відповідали на питання ведучого Діми Коляденка в інтелектуальному конкурсі та дефілювали у купальниках і весільних та вечірніх сукнях.

Незадоволеним гулом сприйняв зал учасницю під № 11, яка на питання Діми Коляденка «Де купила такі туфлі», сказала, що в Москві. Учасниця під № 5 все хвилювалась і все доводила, що любові між чоловіком та жінкою не існує, хоч мала на увазі дружбу.

У перерві між конкурсами для гостей виступали Валенина Яремчук, Христина Олексюк, Ірина Шабан, Роман Скорпіон. Хедлайнером конкурсу стала переможниця «Євробачення 2017» Руслана. Співачка розповіла, що перед виїздом дізналася, що водій не зможе їхати, отож їй довелося провести чотири години за кермом, аби приїхати виступати на конкурс.

Діма Коляденко розважав дітей, танцюючи та співаючи із ними на сцені.

Після конкурсу у купальниках у фінал обрали 10 красунь – ними стали учасниці під № 1, 2, 3, 4, 8, 11, 13, 16, 17, 18.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт подякував організаторам та артистам за шоу та зізнався, що він вболівав за всіх дівчат. Григорій Пустовіт вручив подяку міського голови Олександру Главацькому за вагомий внесок у промоцію Луцька та розвиток його культурно-туристичного потенціалу.

«Міс глядацьких симпатій» обрали учасницю під № 6 Яна Щибря з Луцька, єдина дівчина-діджей на Західній Україні.

IV «Віце-міс Принцеса України 2017» стала учасниця № 8 Світлана Лінда з Києва.

III «Віце-міс Принцеса України 2017» – учасниця № 13 Вероніка Бурла з Чернівців.

ІІ «Віце-міс Принцеса України 2017» – учасниця № 18 Анна Єкименко із Запоріжжя.

І «Віце-міс Принцеса України 2017» – учасниця № 2 Альона Єкименко із Запоріжжя.

 

Зауважимо, що Анна та Альона Єкименко – близнючки.

 

«Міс Принцеса України 2017» стала учасниця під № 4  лучанка Тетяна Симонович, яку спочатку конкурсу представили як із Рівного. Переможниця поїде на міжнародний конкурс краси «Міс Принцеса Світу 2017».

0 Комментариев