Лучанина покарають за жорстоке вбивство

news
Трагічна сутичка відбулася між 27-річним лучанином та 47-річним жителем села Підбереззя Горохівського району. Під час сварки житель обласного центру завдав горохівчанину смертельних ударів металевою трубою.
Про це повідомляє “Слово Волині” із посиланням на  сектор комунікації ГУНП в області.
Події розгоралися на одній із вулиць обласного центру. Двоє знайомих вживали алкогольні напої. Поряд з ними відпочивала інша компанія. Під час розпиття спиртного чоловік обізвав жінку із іншої компанії нецензурними словами та й пішов спати у будівельний вагончик, біля якого відбувались події. Жінка була обурена образою та сильно плакала, її товариш вирішив за неї вступитись. Взяв металеву трубу, «биту», зайшов до кривдника у вагончик і почав його бити. По яких частинах тіла зловмисник наносив удари точно не знає, оскільки не було світла. Кривдник вийшов із вагончика і сказав, що вирішив питання. Через деякий час товариші виявили, що чоловік мертвий. Жінка викликала бригаду швидкої медичної допомоги та поліцію.
Правоохоронці затримали підозрюваного у вчиненні злочину. Проблеми із законом у чоловіка не вперше. Він був раніше судимий за скоєння майнових злочинів.
Брат померлого, просив стягнути із обвинуваченого 2538 гривень майнової шкоди, завданої злочином, а також 75 000 гривень моральної шкоди, яку пов’язує із душевними стражданнями, внаслідок втрати рідної людини. При цьому, просив суворо покарати обвинуваченого і позбавити його волі на строк визначений законом.
В суді обвинувачений щиро розкаявся у вчиненому. Сказав, що хотів провчити кривдника, а вбивати не хотів. Просив суд суворо не карати.
Луцький міськрайонний суд Волинської області визнав винним кривдника у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України і призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на вісім років та стягнути майнову шкоду в сумі 2538 гривень та моральну шкоду в сумі 75000 гривень.
0 Комментариев