Лучанин, який постраждав під час нещасного випадку, взяв участь у програмі «Я соромлюсь свого тіла». Відео

news

Андрій Висоцький ледь не загинув під час нещасного випадку. Болгарка, з якою він працював, зірвалася і відрізала йому чималий шмат шкіри на голові. Шкіру вдалося пришити, а от вухо чоловік втратив назавжди, йдеться у програмі «Я соромлюсь свого тіла», – передає “Перший”.

 

В 11 випуску від 12.04.2018, пластичні хірурги проекту «Я соромлюсь свого тіла» опинилися перед непростим завданням – зробити Андрієві нове вухо.

Спочатку героя програми з Луцька проконсультував лікар Валерій Ославський, який зробив первинний огляд пацієнта та розпитав подробиці трагедії.

«Я такий, що не можу без роботи. Була така потужна болгарка, я поставив круга від циркулярки, відрізав дошку і відбило болгарку і відрізало мені кусок сторони. Біля мене був швабро. Добре, що він її відімкнув, бо вона б далі різала, не зупинялася б», – розповів Андрій Висоцький про обставини втрати вуха.

За його словами, в той день йому пощастило, що все відбувалося швидко: допоміг сусід довезди до лікарні, де лікарі майстерно справились із порятунком життя Андрія.

Його вухо намагалися врятувати, збиралаи з трьох частин. Проте воно не прижилося і через два тижні медики рекомендували відрізати орган, щоб не було інфекції через нагноєння.

«Воно довго заживало. Але я прикривав бинтом, одягав шапку, тоді була якраз зима, та йшов працювати на маршрут», – пригадує Андрій Висоцький.

В свою чергу його дружина Вікторія каже, що відразу помітила, що чоловік соромиться власного вигляду, прикриває вухо довгою зачіскою.

«Мені постійно здається, що на мене хтось дивиться, розглядає на цей отвір. Тому вирішив запустити волосся, щоб прикрити це», – пояснює Андрій.

Лікарі програми детально обстежили лучанина. Андрієві зробили внутрішню томографії, щоб зрозуміти, чи не пошкодив він внутрішнього вуха, після чого він пройшов консультацію отоларинголога та дослідження на те, чи добре чує.

На щастя, проблема пацієнта виявляється лише косметична.

Пластичний хірург Сергій Дербак після огляду запропонував операцію у два етапи з використанням реберного хряща.

Чи погодився Андрій Висоцький, детальніше у відео. Історія лучанина з 16 хвилини відео.

0 Комментариев