Лучани пропонують спорудити новий міст

news

У Луцьку хочуть міст від вулиці Конякіна до Привокзального майдану. Про це йдеться на сайті Єдиної системи місцевих петицій. Петицію з такою вимогою опублікував Вадим Слива.

Про це повідомляє Волинське агентство розслідувань.

«Дороги міста давно перестали відповідати кількості автомобілів, які по них їздять. Особливо складно в години пік проїхати між частинами міста, розділеними залізничною колією. Проспект Соборності, а тим більше проспект Перемоги, не в змозі пропустити потрібну кількість автомобілів, так само як і проспект Волі і вул. Рівненська. Вул. Ківерцівська – взагалі жах для водія в годину пік.

Ідеальним варіантом для розвантаження вищевказаних вулиць було б спорудження автомобільного моста між вул. Конякіна (від ТЦ «Варшавський») та Привокзальним майданом (до ринку «Привіз»). Вул. Конякіна в даному випадку набуде нового змісту в транспортній системі міста, а пр. Грушевського, нарешті, зможе реалізувати свій транспортний потенціал. Також значно спроститься доїзд до залізничного вокзалу та обласної лікарні з північно-східної частини міста та створяться нові зручні маршрути для громадського транспорту, а транспортні потоки в місті буде повністю переформатовано і оптимізовано.

Зрозуміло, що такий проект потребує величезної кількості фінансів та часу і швидко його реалізувати не вдасться. Однак, вже зараз потрібно розробляти проектну документацію і починати резервування та повернення у власність громади міста земельних ділянок, потрібних для реалізації такого проекту, включно з мостом і необхідними транспортними розв’язками», – йдеться у петиції.

Наразі ініціативу підтримали 41 людина. За 11 днів потрібно зібрати майже 300 голосів.

0 Комментариев