Лучани хочуть мати вулицю 51 бригади

news

За петицію під назвою «Назвати одну з вулиць (парк, сквер) міста Луцька «вулиця 51 бригади» (якщо парк чи сквер, то «імені бійців АТО 51 ОМБр)» проголосувала необхідна кількість осіб.

Таку пропозицію 28 березня вніс на сайті петицій Луцька Василь Нагорний. Станом на 3 березня за неї проголосували 330 осіб з 300 необхідних.

«Ми повинні берегти пам’ять про бійців, які першими були призвані по мобілізації та ціною свого життя зупинили окупантів. 51 ОМБр складалась в основному з простих хлопців з сіл та міст нашої ( і не тільки) області, яких не підготовленими, без амуніції, зі старою військовою технікою відправили на схід.
Певен, що заслуговують на вічну пам’ять і повагу 98 бійців (цифра з Книги пам’яті )цієї бригади, які загинули з квітня по жовтень 2014 року, а також ті, кого досі чекають родини. Ті, хто не відступив перед “Градами”, вижив в численних котлах, штурмував Савурку, пережив знущання в полоні , залишився інвалідом, носить в тілі осколки та через посттравматичний синдром досі воює… » — пише автор петиції.
Також він зазначає, що надто багато політиків і генералів хотіли прикрити зраду 51 бригадою. За його словами, бригаду ліквідували, але пам’ять – не ліквідують:

«Хай назва вулиці буде частинкою тієї пам’яті. Коли наші внуки запитають, в честь кого названа ця вулиця, нам буде їм що розповісти».

Також Василь Нагорний запропонував перейменувати конкретну вулицю — Стрілецьку. Саме там знаходиться військова прокуратура Луцького гарнізону, яка досі переслідує бійців.

0 Комментариев