Лучан запрошують на святкування Міжнародного дня молоді

news

Незабутні емоції від холі-фесту, участь у танцювальному флешмобі та видовищне фаєр-шоу обіцяють провести під час Міжнародного дня молоді. Дійство відбудеться у неділю, 12 серпня, на Театральному майдані Луцька. Захід стартує о 16:00, – повідомляють організатори.

 

Організовують кольорове свято Департамент сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради та Молодіжний центр Волині за підтримки ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат».

Розпочнуть дійство з танцювального флешмобу, який для всіх охочих проведуть танцівники MyJumpDanceSchool. Продовжать святкування яскравим холі-фестивалем, де лучани «оновлять» свій зовнішній вигляд, обкидавши один одного яскравими фарбами. До слова, учасники флешмобуотримають пакетик фарби безкоштовно, зареєструвавшись за посиланням https://goo.gl/t2rvGk.

Музичний настрій створятьгурти ­­­­­­­­­­­­«TheWestWind» та «­­Lostbytime». Танцювальні номери демонструватимуть«MyJumpDanceSchool». Після живого концерту для молоді гратимуть кращі діджеї Луцька. Лучан запрошують «відриватись на повну» в центрі містаз 21:00 до 22:00 гратимуть в центріміста.

Завершать святкування видовищним фаєр-шоу.

Впродовж дня на Театральному майдані проводитимуть розіграші призів.

Нагадаємо, що свято двічі переносили. Вперше завадили провести дійство погодні умови. Вдруге проведення заходу скасували через дні жалоби у Луцьку. У зв’язку з цим, організатори приурочили дійство до Міжнародного дня молоді, який святкують 12 серпня.

Довідка.Ідею Міжнародного дня молоді запропонувалив 1991 році у Відні на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Ініціативу підтримали 17 грудня 1999 рокуна 54 сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй у резолюції № «A/RES 54/120 I» («Політика та програми, що залучають молодь»). Таким чином, 12 серпня проголосили Міжнародним днем молоді.

 

0 Комментариев