Лучан запрошують на благодійний концерт

news

20 січня о 16.00 год. у Волинському обласному академічному музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка відбудеться ще один додатковий концерт до традиційного грандіозного різдвяного шоу «Коляда з Тетяною Ціхоцькою».

Цей концерт буде волонтерським і розрахований на збір коштів для учасників АТО, а також для сімей загиблих героїв. Організатором заходу є координатори волонтерського проекту «Меценати для солдата». Усі виручені від реалізації квитків кошти будуть спрямовані для закупівлі продовольчих наборів учасникам АТО і сім’ям полеглих захисників.
Окрім двох концертів «Коляда з Тетяною Ціхоцькою», з 14:00 до 17:00
координатори проекту «Меценати для солдата» (МдС) сердечно запрошують усіх охочих до драмтеатру скуштувати «волонтерської куті» та відвідати благодійний ярмарок-продаж, виручені кошти з якого будуть спрямовані на потреби бійців АТО і сімей загиблих. Кутю приготують волонтери, дружини бійців АТО і загиблих героїв.
Також можна буде придбати браслети, магнітики, патріотичні календарі, скуштувати печиво, сфотографуватись біля різдвяного патріотичного банера, побачити інші вироби, зроблені власними руками і дізнатись більше про волонтерські проекти у Луцьку та чим кожен може бути для них корисний.
Окрім того, організатори приготували різноманітні лоти:
– громадська діячка Оксана Гузь передала координаторам акції від професійних художників 5 картин, що залишились після аукціону «Схід Сонця».
– Усім бійцям і сім’ям з критичної групи координатори МдС подарують серію поштівок, яка складається з 4-х зображень із фотопроекту волонтера Руслана Теліпського «СЛАВА ВОЇНАМ АТО!!!».
– Ексклюзивний виробник українських складанок передав свої екологічно чисті іграшки оргкомітету для благородної справи.
– Дітки з особливими потребами з Липлянської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату передали свої роботи з виставки під назвою «Зимові фантазії», що нараховує 13 картин та 1 ялинкову інсталяцію.
– Боєць Руслан Кашаюк за власної ініціативи підготував свої лоти, малюючи на склі портрети волинських волонтерів.
Координатори проекту «Меценати для солдата» закликають охочих долучитись до організації ярмарку і приносити також свої творчі роботи та інші вироби, які можна буде реалізовувати під час заходу або згодом передати бійцям у луцькі шпиталі та на Схід.Показується 12499276_972725816147458_688742681_o.jpg

0 Комментариев