Лучан вчитимуть співіснувати з домашніми тваринами

news

Незабаром у Луцьку стартує освітній проект “Живі діалоги”, призначений навчити людей гармонійно жити з тваринами. Про це повідомляє Юлія Сідімянцева, провідний методист Волинської обласної бібліотеки для юнацтва. 

З 9 грудня 0 14.00 у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться презентація проекту. Лектор – громадський діяч, реабілітолог дрібних домашніх тварин Вероніка Федосова-Цибульська. 

Волинська обласна бібліотека для юнацтва спільно з громадським діячем та реабілітологом дрібних домашніх тварин Веронікою Федосовою-Цибульською розпочинає цикл освітніх лекцій «Живі діалоги».

Мета проекту – гармонійне співіснування людей і тварин в умовах урбанізації, виховання в дітей та молоді любові до тварин, відповідального до них ставлення на основі  розуміння їх потреб.

Лекції відбуватимуться у формі живого діалогу між учасниками та лектором.

Про лектора

Вероніка Федосова-Цибульська – засновниця та керівник ГО Клубу власників домашніх тварин «Вуса, лапи, хвіст», власниця першого на Волині міні-притулку сімейного типу для домашніх тварин «Веселий хвіст» та єдиного на Волині розплідника декоративних тварин «Lovely Pet», дипломований спеціаліст із каніс-терапії, спеціаліст по зв’язках з громадськістю Луцького міського осередку собаківництва «Любарт»  Кінологічної Спілки України.

Тематика зустрічей:

  • правильний вибір домашнього улюбленця (а також породи собаки) та адаптація нової тварини в домі
  • комунікація декількох тварин у домі між собою та їх взаємовідносини з людиною
  • знайомство з екзотичними «гіпоалергенними» тваринками з розплідника «Lovely Pet» (африканським декоративними їжачками та безшерстними морськими свинками породи Skinny)
  • руйнування міфів про безпритульних тварин та вклад у вирішення цієї проблеми. Правила безпеки та адекватне волонтерство на благо.
  • співпраця людей і собак, у т.ч. – службові собаки в зоні АТ
  • конкурси та акції!

(теми можуть змінюватися і обовязково будуть зявлятись нові;)

Лекції адаптовані під різні вікові категорії.

Спеціальні гості кожної тематичної зустрічі – ручні тваринки з розплідника та вихованці міні-притулку. З ними можна сфотографуватися;)

Учасників зустрічей просять приносити м’які та пластмасові б/в іграшки, старі рушники, постіль, пледи та ковдри, які стануть у нагоді мешканцям міні-притулку для тварин.

Попереднє замовлення лекції для класів та студентських груп за номерами:

(0332) 72-39-95 та +380633714720.

 

0 Комментариев