Лучан, що засмічують місто, штрафуватимуть

news

Лучани надсилають численні запити до міської ради з проханням прибрати ті чи інші території, однак міське керівництво каже, що проблему можна вирішити раз і назавжди – просто не смітити на вулицях. Про це стало відомо сьогодні, 12 квітня, під час оперативної наради в Луцького міського голови.

Про це пише «Слово Волині».

Директор департаменту «Центр надання адміністративних послуг у місті Луцьку» Лариса Карп’як розповіла, що з 21 березня до 9 квітня в групу оперативного реагування «15-80» надійшла велика кількість звернень, в яких лучани нарікають на сміття у місті.

Так, з проханням прибрати навколишні території телефонували мешканці вулиці Кравчука, 9, 15а-19. Також містяни просили вивезти звалища сміття на вулицях Сагайдачного, 5; В.-Інтернаціоналістів, 4, Чернишевського, 164.

На несвоєчасний вивіз твердих побутових відходів та прибирання біля контейнерів нарікали мешканці вулиць Гірна, 3; Градний узвіз, 2; Верещагіна, 5; Вавілова, 5; Огієнка, 20; Володимирська, 87; Захарова, 14; Гущанська, 81; Вороніхіна, 41; просп. Грушевського, 1; Соборності, 14-16.

Луцький міський голова Микола Романюк зауважив, що сміття на вулиці викидають самі ж мешканці, тому, якщо хтось незадоволений, йому потрібно в першу чергу самому не смітити.

Водночас мер каже, що у місті вирішили серйозніше «взятись» за мешканців, які викидають сміття абиде. Так, найближчим часом муніципальні поліцейські та працівники «Луцькспецкомунтрансу» розмовлятимуть з містянами-порушниками. В першу чергу це стосується тих, хто не хоче встановлювати сміттєві баки біля приватних будинків.

«Самі мешканці виносять сміття, викидають його і спалюють, а потім телефонують в міську раду і просять прибрати. Але жодного дзвінка про те, що хтось конкретний виносить сміття і викидає його на вулицю, не було. Заплатять один раз штраф 340 гривень, то будуть знати. А бак за 350 гривень придбати і платити за нього по 10 гривень на місяць 3 роки не хочуть», – наголосив градоначальник.

Міський голова запропонував розривати договори на вивезення сміття з тими лучанами, які викидають його, де заманеться. Водночас їх каратимуть, якщо й після цього відходи опиняться за парканом.

«Околиці перетворили на напів-Брище. Думають, що виніс за паркан і хтось мусить за ним прибирати», – резюмував Микола Романюк.

0 Комментариев