Лучан кличуть з′ясувати свої проблеми через гру

news

Навчитись аналізувати свої проблеми завдяки психологічній грі пропонують лучанам 31 січня о 17 годині за адресою м.Луцьк, Градний узвіз,5.

ТРАНСФОРМАЦІЙНА МЕТАФОРИЧНА ГРА “КОЛЕСО ЖИТТЯ” – це інструмент арт-терапії, що застосовується психологами різних терапевтичних шкіл в сімейній, груповій та індивідуальній роботах, з різними віковими аудиторіями, без обмежень за національною та релігійною ознаками, для клієнтів з будь-яким рівнем освіти.

Мета інструменту: отримати комплексне бачення проблемної ситуації, виначити можливі шляхи її вирішення.

Гра реалізовує такі завдання:
-розвиває асоціативне мислення;
-пропонує новий погляд на ситуацію;
-вчить приймати відповідальність за події в своєму житті;
-формує комунікативні навички.

Історія створення: ця гра є авторською розробкою практичного психолога Олени Тараріної.

В основу гри закладені такі ідеї:
– Основний зміст життя людини може бути відображено в наступних основних восьми сферах життєдіяльності: сім’я (рід), особисте життя (ти і партнер), відпочинок (пасивне час), дозвілля (хобі, захоплення), кар’єра, здоров’я, друзі, духовний розвиток.
– Концепція В. І. Гарбузова про наявність у людини семи основних інстинктів: самозбереження, продовження роду, альтруїстичного, дослідницького, домінування, свободи і збереження гідності.
– Основні положення біоенергетичної системи людини (наявність в організмі людини семи основних чакр, що становлять основу енергетичної структури людини. Це: Муладхара, Свадхістана, Манипура, Анахата, Вішудха, Аджна і Сахасрара.)

Гра складається з:
– Ігрового поля, що складається з 8 полів. У кожному полі – 8 клітинок, що містять різноманітні цінності, почуття, моральні поняття;
– Набору з 64 карток, згідно кожній ігровій клітинці;
– Маршрутних листів для кожного гравця, для фіксування результатів ходу;
– Дванадцятигранного кубика (додекаедра);
– Набору кольорових каменів (енергій).
На етапі тестування гри і вибору значень для осередків брали участь 157 членів ГО «Східноукраїнської асоціації арт-терапії». Формулювання для клітинок поля підбиралися методом експертного оцінювання були відібрані для даної колоди.
Вік використання. Трансформаційна гра «Колесо життя» призначена для клієнтів старших 14 років.

З питань реєстрації дзвонити:
+38 098 726 98 51
+38 066 079 19 37 Наталія.

 

0 Комментариев