Лучан кличуть святкувати День кума

news

У першу суботу літа, 4 червня, відпочинкове дворище “Словограй” запрошує на  перший у Луцьку  День кума!

З давніх-давен і до сьогодні кумівство є видом духовної спорідненості людей. А ще куми — це друзі, які були обрані на небесах. Ми довіряємо цим людям бути духовними наставниками наших дітей і, звичайно, спираємося на них у найскладніші моменти нашого життя. До того ж це прекрасна народна традиція, частина нашого фольклору. Недарма ж бо найкращі жарти, найсмішніші анекдоти і випадки з життя саме про кумів. Тому День кума у “Словограї” – свято саме для них, аби зібратися на бажану зустріч та відпочити у душевній компанії.   

Святкова програма до Дня кума розпочнеться о 16:00 годині. Усіх гостей відпочинкового дворища “Словограй” розважатиме колоритний фолк-гурт “Чачка” з жартівливими забавами, конкурсами та гінес-шоу. Серед  присутніх буде проведений пивний конкурс та розіграш  “пампушок бажань”.

Фінальною родзинкою свята стане конкурс на вибір найповажнішого кума та найколоритнішої куми, які отримають від генерального спонсора  мережі супермаркетів “Наш Край”  приємні подарунки.

Забудьте про турботи й негаразди, беріть із собою кумів та приходьте на святкування Дня кума у “Словограй”!  Буде гаряче! Обіцяємо!

0 Комментариев