Локдаун завершився: від сьогодні українці починають жити за правилами помаранчевої зони

news

Сьогодні, 25 січня, на Волині, як і по всій Україні, завершують свою дію посилені норми карантину. Тому тепер українцям дозволено відвідувати заклади громадського харчування, кінотеатри, театри, клуби та готелі, але  з обмеженнями.

з 25 січня країна перейшла в загальнонаціональний карантин, тобто всі регіони є в помаранчевій зоні. Про це повідомляє 24 канал.

Які заклади дозволено відвідувати

Відповідно до обмежень помаранчевої зони, дозволено відвідувати театри та кінотеатри, але з наповненістю не більше або рівно 50%.

Також дозволена робота закладів громадського харчування, ресторанів і клубів. Однак вони мають припинити роботу вночі.

Можна працювати готелям.

Що залишається зачиненим

Не можна працювати спортзалам, фітнес-центрам, закладам культури, хостелам, туристичним базам та дитячим таборам.

На думку високопосадовців, локдаун мав позитивні результати:

Україна виходить із посиленого карантину 25 січня. Ми повертаємося до тих обмежень, які діяли у грудні 2020 року.

Епідеміологи фіксують стабілізацію ситуації із захворюваністю. Кількість зайнятих ліжкомісць знизилася до менш ніж 30%. При цьому Уряд за останній час значно збільшив ліжкомісця із підведеним киснем: з 11 тисяч у вересні до 55 тисяч у січні цього року. На ці потреби для регіонів було виділено майже 1,5 млрд грн.

– Написав на своїй сторінці у мережі Телеграм Прем’єр-міністр Денис Шмигаль .

Карантин в Україні продовжили до кінця лютого 2021 року. Денис Шмигаль заявляв, що обмеження планують продовжити до 31 березня.

Також за потреби введуть адаптивний карантин. Це означає, що Україну знову розділять на червону, помаренчеву, жовту та зелену зони.

0 Комментариев