Літо 2020: в моді джинсові спідниці міді та спідниці на запах

news

Наймодніші спідниці літо 2020

Джинсові спідниці повернулися у моду

Ми вже говорили про те, що в 2020 році в моду повернулися джинсові спідниці міді. Щоправда, носити їх було нікуди. Так от, якщо шукаєте актуальну спідницю на літо, то вибирайте джинсову. В моді оригінальні вільні силуети, іноді з розрізом спереду. Стильні, цікаві, але в жодному разі не вульгарні, джинсові спідниці найбільше пасують для повсякденного життя, тільки намагайтеся носити їх гарно!

Кокетливі спідниці на запАх знову в тренді

Улітку в моді будуть сексуальні спідниці міді на запах. Це фонтан свободи, який додає образу шаленої привабливості. Не важливо, яка у вас фігура, така спідниця змістить усі акценти на ноги. Кокетливі, і в той же час дуже суворі, спідниці на запах хочуть підборів. Колір і тканина значення не мають, головне – фасон спідниці, коли боки перекривають один одного спереду.

У моді ефектні спідниці Tube

Мода 2020 літо пішла назустріч усім, хто любить комфорт, кросівки і прогулянки. У моді спідниця-труба, Tube або спідниця-олівець, яка ефектно підкреслює лінію талії та стегон. Принадність у тому, що цю спідницю середньої довжини можна поєднувати як з підборами – вийде чарівний образ у офіс, так з кросівками – для міста. Така спідниця повинна бути в гардеробі кожної жінки – вона згодиться на всі випадки життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трендові сукні відтінку куркуми – модний антидепресант

0 Комментариев