Лікаря-сутенера та наркоторговця засудили на три роки умовно

news

Лікаря “Луцького клінічного пологового будинку” звичнувачують у сутенерстві. За інформацією ЗМІ, медик підшуковуючи повіям клієнтів на вулиці Рівненській. Крім того, чоловік займався продажем амфетаміну.

Як повідомляє ІА Волинські новини, про це йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду Волинської області.

Так, під час суду встановили, що з 29 січня по 15 квітня обвинувачений, який працює лікарем в КП “Луцький клінічний пологовий будинок”, займався сутенерством. Зокрема, чоловік підшуковував повіям клієнтів на вулиці Рівненській, поблизу зупинки громадського транспорту “Берізка”, а також організовував зустрічі з клієнтами у саунах та готелях. За свої послуги сутенер брав 200 гривень, натомість повії отримували по 800.

Проте сутенерством лікар пологового будинку не обмежився, також він продавав амфетамін.

Відзначимо, що між прокурором та обвинуваченим була укладена угода про визнання винуватості. При укладанні угоди до уваги взяли те, що обвинувачений переніс низку операцій та хворіє важкою формою цукрового діабету.

Відтак, суд призначив йому покарання у виді п’яти років позбавлення волі, змінивши його на умовне терміном на три роки.

Із власних джерел Перший дізнався, що лікар, який займався сутенерством та продажем наркотиків – Стефанюк Василь Петрович.

Головний лікар пологового Токарчук Михайло Михайлович телефоном підтвердив, що це правда, і йдеться дійсно про лікаря-гінеколога Стефанюка Василя, – пише Під Прицілом.

“Він написав заяву, і з сьогоднішнього дня звільнений з посади”, – зазначив Токарчук Михайло.

Слід зазначити, що на цього лікаря-гінеколога є ще одна справа за підбурювання шляхом умовлянь та іншим чином до давання хабара датована 27.08.2013.

А ось ще інформація з судового реєстру стосовно Стефанюка Василя:

Фото лікаря взято з сайту Луцького клінічного пологового будинку.

Доречі, на сайті КП “Луцький пологовий будинок” Василь Стефанюк ще є у розділі працівників.

0 Комментариев