Лідія Горошко перемогла у вокальному двобої(+ВІДЕО)

news

Уродженка Волині Лідія Горошко пройшла у наступний етап шоу «Голос країни», що виходить на каналі «1+1». Про це стало відомо з випуску від 10 березня.

У вокальному двобої жінка виступила у дуеті з учителем музики з Івано-Франківська Богданом Богославцем. Вони виконали пісню Анатолія Горчинського «Росте черешня в мами на городі» в оригінальному аранжуванні:

Після виступу один із суддів Дмитро Монатик запитав у Лідії Горошко, як вона почувається у такій музиці.

«Ой не кажіть і не питайте. То щось було. Кошмар. Ну я ж виконавиця народних пісень… Ця обробка геніальна. Тіно, як ви все глибоко продумали. Я зразу і плакала, і боялася», – поділилася пані Лідія.

«Любов і добро переможуть все. Меседж у цій пісні переміг усе. Аранжування – воно класне було. Виконання – воно класне було. Драматургія, різні покоління… Долетіло до душі… Лідіє, я буду з вами обійматися скільки завгодно, але я за Богдана. він розчинився у пісні», – сказав Потап.

«Ви сьогодні були родзинкою, драйвом і гармонією одночасно… На своїх музичних летих крилах Богдан проніс Лідію у наступний тур. Лідія іде далі», – підсумувала тренер Лідії Горошко і Богдана Богославця Тіна Кароль.

Однак і Богдан залишився у команді, оскільки Потап «вкрав» його і подарував йому другий шанс.

Нагадаємо, Лідія Горошко народилася у селі Нуйно на Волині. Вона пройшла «вибір наосліп» у шоу «Голос країни» і потрапила в команду Тіни Кароль.

0 Комментариев