Легких перемог не буває, навіть, якщо ти срібний «призер»

news

Цими днями співробітник територіального управління Служби судової охорони у Волинській області сержант Служби судової охорони, командир відділення першого взводу охорони підрозділу охорони Богдан Морозов вкотре став срібним призером змагань у четвертому відкритому міні-матчі зі стрільби з травматичного пістолета за правилами IPSC (International Practical Shooting Confederation).

Для Богдана Морозова це не новий напрямок у самоудосконаленні , адже  він є діючим членом федерації МКПС (міжнародна конфедерація практичної стрільби) і не вперше здобуває перемоги у таких змаганнях.

–         Кожна перемога – це нове досягнення, нові бар’єри, які прагнеш подолати. Щоразу ти перевіряєш себе та удосконалюєш, розумієш напрямок зростання й працюєш над цим,– каже Богдан.

Начальник територіального управління Служби судової охорони у Волинській області полковник Служби судової охорони Володимир Сюйва від імені колективу привітав колегу з здобуттям перемоги:

–         Кожна перемога нашого співробітника викликає почуття гордості для мене особисто, та для колективу в цілому. Сьогодні список спортивних «трофеїв» судових охоронців Волині поповнився ще однією срібною медаллю, а це надихає кожного з нас досягати та  перемагати

0 Комментариев