Купити квартиру в новобудові без посередників

news

Вам необхідно купити квартиру для себе, своєї сім’ї з дітьми, для батьків чи для близької людини? Ви плануєте зробити вигідне інвестування в нерухомість? Тоді, щоб придбати житло або площі під комерційний об’єкт в сучасній новобудові, вам зовсім не потрібні послуги посередників. Дізнатися все про продаж квартир в новобудовах у Львові ви можете вже зараз, скориставшись сервісом Вдома Онлайн.

На сторінках спеціалізованого порталу у зручному форматі пропонується повна інформація по всім житловим комплексам, окремим багатоповерхівкам, клубним будинкам, віллам, які будуються або вже введені в експлуатацію. За допомогою фільтрів ви легко підберете оптимальні варіанти новобудов, вказуючи локацію, орієнтовану вартість, основні параметри споруди, що вам підходить.

Дані про житлову і комерційну нерухомість, які вказуються на Вдома Онлайн , надаються девелоперами та їх офіційними представниками. Для майбутніх власників квартир в новобудовах Львова пропонуються фото і відео звіти таємних покупців, рейтинги забудовників, складені згідно з реальними відгуками, а також рекомендовані досвідченими експертами проекти.

Як обрати квартиру мрії в новобудові?

Щоб вибір квартири був максимально правильним, фахівці радять враховувати наступне:

  • локація (район міста). Чи хочете ви завжди бути у центрі мегаполісу або ви бажаєте жити в більш спокійному районі, віддаленому від центральної частини, що має поблизу ліс, парк;
  • архітектурне планування. Є комплекси, які являють собою цілі квартали, окремі багатоповерхові будинки, новобудови малої поверховості, клубні будинки, вілли;
  • зовнішня та внутрішня інфраструктура;
  • клас житла («Економ», «Комфорт», «Еліт»);
  • додаткові зручності (автономна система опалення, лічильники енергоресурсів, засклений балкон або лоджія, протизламні та протипожежні вхідні двері, енергоефективні вікна, місце для паркування власного автомобіля та ін.);
  • стан ремонту (чорновий, з оздобленням стін, стелі, підлоги);
  • вартість (чи вписується ціна в заплановані вами витрати).

Також слід зважати на етап будівництва та репутацію забудовника.

Переваги використання порталу Вдома Онлайн

На порталі Вдома Онлайн надається конкретна інформація по всім новобудовам Львова, які заслуговують вашої уваги і довіри. Описи житлових комплексів, клубних будинків надаються з даними про технологію будівництва і застосовані матеріали, етапи будівництва, терміни введення в експлуатацію, важливі параметри споруд, планування та оснащення квартир, облаштування зовнішньої території.

Скориставшись порталом, ви швидко знайдете квартиру чи комерційну нерухомість в новобудові, яка відповідає вашим бажанням і вписується в запланований бюджет. Також ви зможете порівнювати клас житла від різних девелоперів, аналізувати ціни, орієнтуватися в перевагах житлових комплексів, отримувати інформацію про акційні пропозиції від забудовників, без посередників.

0 Комментариев