Купальний сезон у Луцьку закінчено

news

31 серпня у м. Луцьку закінчився купальний сезон. Відповідно до розпорядження Луцького міського голови від 21 травня 2020 року № 137 “Про забезпечення охорони життя людей під час літнього відпочинку на воді” організовувались заходи з облаштування двох рятувальних постів на водоймах міста, підготовки пляжів та плавців-рятувальників.

Рятувальні пости працювали з 01 червня по 31 серпня 2020 року на річці Стир в районі Центрального парку культури та відпочинку ім. Лесі Українки та на Теремнівській водоймі.

Завдяки спеціальним знанням, практичним навичкам плавців‑рятувальників, які забезпечували охорону життя людей на водних об’єктах, врятовано 20 осіб, надано первинну допомогу 40 особам.

На жаль, нехтування правилами безпеки поведінки на воді закінчується трагічно. 19 серпня житель міста Луцька, пішов купатися до місцевого ставка, що на вулиці Теремнівській, та втопився під час купання. На місці події працювали плавці-рятувальники та бригада швидкої допомоги, які проводили реанімаційні заходи, проте врятувати чоловіка не вдалося.

Шановні громадяни, дотримуйтесь правил безпеки на воді. Будьте уважні та обережні! Пам’ятайте, вживання спиртних напоїв під час відпочинку на воді категорично заборонено!

 

0 Комментариев