Куди у Луцьку можна подіти ялинку чи сосну після свят

news

Коли новорічно-різдвяні свята добігають до свого логічного завершення, а зелена красуня, яка дарувала свято та радісний настрій чекає, коли познімають вогники та іграшки – постає питання: Куди подіти ялинку (чи сосну)?

Як розповів в.о. директора ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк у коментарі Інформаційному агентству ВолиньPost, ялинки та сосни потрібно складати окремо біля контейнерних майданчиків зі сміттям, не перемішуючи з іншими відходами. Адже далі ще зелені деревця везуть у луцький зоопарк, де вони слугуватимуть кормом для тварин. Сухі ж ялинки та сосни у подальшому використовуватимуть як паливо для котельні “Луцькспецкомунтрансу.

Щодо приватного сектора діють такі ж правила. Однак Володимир Марценюк каже, що тут ситуація дещо складніша, адже мешканці міської громади нерідко викидають символ новорічно-різдвяних свят разом із іншим сміттям.

“Ми боремося з цим, інформуємо людей, але не завжди вдається переконати. Все одно працівники підприємства потім сортують деревця і далі вони відправляються або в зоопарк, або на територію котельні”, – зауважив в.о. директора “Луцькспецкомунтрансу”.

 

Як правильно використати ялинку після свят

0 Комментариев