Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку у Луцьку на 12–15 жовтня

news

Іноді вихідних не вистачає, щоб відпочити. Тож не треба забувати про себе і під час робочих буднів. Волинь.info пропонує вам, де відпочити хоч на трішки від роботи упродовж тижня. 

 

  1. Робочі будні у музеї

У вівторок не пропустіть презентацію виставки «Українська армія – захисник свого народу», яка приурочена до Дня захисника України. Початок виставки о 12:00 у Волинському краєзнавчому музеї. Ви зможете не лише дізнатися про історію УНР, ОУН-УПА та сучасної армії, а й переглянути трофейні речі – форму так званого терориста ДНР-ЛНР.

Якщо ж ви все таки не встигнете на презентацію, то виставку можна буде подивитися у дні роботи музею з 9.00 до 17.00.

 

  1. Три акорди…

На дворі холодно, швидко темніє і на більшість із нас нападає депресія. Однак не варто сумувати після роботи – приходьте у вівторок до клубу «Патріот Батьківщини» за адресою вул. Драгоманова, 1. Там вашу осінню депресію прожене акустичний вечір «Три акорди». Місцеві музиканти порадують відомими композиціями, а відвідувачі зможуть приєднатися та поспівати разом із усіма. Початок о 19.00. Вхід вільний. На заході будуть збирати кошти для лікування дітей хворих на рак. Зібрана сума буде передана до благодійного фонду «СТОПРАК».

 

  1. Виграй у турнірі!

Ніщо так не підніме настрою, як перемога у турнірі. Отож, у середу приходь на Arena city в Adrenalin City на турнір із настільного тенісу «Луцька серія» серед аматорів і вигравай кубки та медалі! Благодійний внесок – 30 грн. Телефон для довідок – (0332) 787 221.

 

  1. День для патріотів!

Справжні патріоти повинні завітати в середу о 17:00 у Волинський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Т. Г. Шевченка на  урочистості з нагоди Дня захисника України.

 

  1. Козацька слава!

У четвер запрошуємо усіх переконатися, що козаки ще не перевелися. Це вам доведуть на міському фестивалі «Нащадки козацької слави» у навчально-виховному комплексі № 24. Початок фестивалю – об 11.00. Вхід вільний.

 

  1. Пора і для плетіння!

Любителям цього виду діяльності пропонуємо зацікавитися не лише нитками, а й соломою. Для цього варто сходити у четвер на творчу зустріч та виставку мистецьких робіт майстрині соломоплетіння– Інни Чонки. Початок – о 13:30. Місце проведення зустрічі – бібліотека СНУ імені Лесі Українки (вул. Винниченка, 30 а). Вхід вільний.

 

  1. Знову будем співати!

Усіх любителів української пісні запрошуємо відвідати благодійний захід з нагоди Дня захисника України «Наша дума, наша пісня, не вмре не загине!», який відбудеться за адресою: просп. Соборності, 18.

 

  1. Втамуй потяг до прекрасного!

Студенти полоністики Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошують усіх в четвер на літературну зустріч «Потяг до віршів кс. Яна Твардовського». Якщо ви прихильники польської поезії чи просто любите послухати вірші, приєднуйтесь до прекрасного. Зустріч відбудеться за адресою: вул. Винниченка, 30-а, аудиторія 101. Початок о 17:00. Вхід вільний.

 

  1. Танцюй!

Що може бути краще, ніж танці! Не вмієте танцювати? Не біда. Приходьте в четвер о 17:00 в ТРЦ «Порт Сіті» на арену розваг «Generator City». Там вас швидко підготують до вихідних, – ви будете кращими на танцополі. Заняття Dancehall проводитиме Big Mamma. Телефон для довідок – 067 334 50 86.

 

  1. Жовтий човен

Щодня із вівторка по четвер відпочити від робочої рутини можна у «Кораблику» разом із командою веселих, дотепних, без усіляких мікрофонів, парубків. Парубки ці – фольк-бенд «Жовтий човен», які зіграють для вас все! Вхід вільний.

Підготувала Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

0 Комментариев