Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку в Луцьку на 9–12 жовтня

news

Цього тижня пропонуємо вам багато сміху від «Вар’ятів», дитячий фестиваль-конкурс, тематичний вечір до Дня козацтва, майстер-клас із брейк-дансу, побувати на чемпіонаті із плавання, переглянути декілька виставок та цікаві фільми.

Про це все детальніше читайте у традиційній добірці від інформаційного порталу «Волинь.info».

  1. Гумор-шоу «Вар’яти» та Сергій Притула

У вівторок та в середу пропонуємо досхочу насміятися, завітавши на концерт першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» та Сергія Притули. Місце проведення – драмтеатр імені Т. Г. Шевченка. Початок у вівторок – о 19:00, початок у середу – о 20:00. Телефони для довідок – (0332) 725 460, (0332) 725 303.

  1. Дитячий фестиваль-конкурс

У середу запрошуємо на дитячий фестиваль-конкурс пісні і танцю національних меншин «Україна – наш дім». Місце проведення – Палац культури міста Луцька. Початок – о 10:00.

  1. Козацькому роду нема переводу

Також у середу відбудеться тематичний вечір «Козацькому роду нема переводу» за участі членів клубу «Неспокійні серця». Місце проведення – Палац культури. Початок – о 15:00.

  1. Майстер-клас із брейк-дансу

У середу пропонуємо побувати і на майстер-класі з брейк-дансу за участю бі-боя Михаїла Цвєткова. Місце проведення – клуб «Сучасник». Початок – о 16:30.

  1. Чемпіонат із плавання

У четвер запрошуємо відвідати чемпіонат Волинської області з плавання (центральний плавальний басейн, пр-т Президента Грушевського, 2а). Четвер, Жовтень 12, 2017 – 09:30 Четвер, Жовтень 12, 2017 – 17:00

  1. Дні польського кіно

Із четверга стартують також Дні польського кіно у Луцьку. Місце проведення – ТРЦ «ПортCity».

У програмі в четвер фільм Мистецтво кохання. Історія Міхаліни Віслоцької. Виробник – Польща 2017. Жанр – біографічна драма. Режисер – Марія Садовська. Актори – Магдалена Бочарська, Ерік Любос, Пйотр Адамчик, Борис Шиц, Кароліна Ґрушка. Правовласник: Be For Films

Міхаліна Віслоцька написала книгу, яка змінила все. Відомий гінеколог присвятила роки ламанню консервативних звичаїв і перепалці з бездушною цензурою. Розповідь про появу книги «Мистецтво кохання» Міхаліни Віслоцької – це історія сексуальної революції у польській версії.

Марія Садовська – співачка, композитор, аранжувальниця, продюсер і режисер. Закінчила факультет режисури Державної вищої школи кіно, телебачення і театру в Лодзі. Симпатію публіки здобула завдяки своєму фільму День жінок 2012 року.

  1. Перегляд короткометражок

У понеділок вівторок та середу радимо переглянути короткометражні анімаційні фільми, які номіновані на «Оскар 2017». У гонці за «Оскар» зустрілися дорослі мультфільми: повноцінний кінороман про міцну дружбу, небезпечне життя і довгу дорогу додому «Грушевий сидр і сигарети», сумний вестерн «Час у позику», філософська казка «Сліпа вайшья» і ностальгічний мюзикл «Перлина». Але навіть в загартованих серцях кіноакадеміків живуть дівчата і хлопці, які обрали переможцем «Пісочника» – наймиліший мультпортрет сміливого пташеня. 5 мультфільмів, номінованих на премію, доповнює трійка з лонг-листа: чарівний і привабливий бонус.

Тривалість – 85 хвилин. Місце проведення – кінотеатр «Адреналін». Початок сеансів – о 17:00 та 20:50. Країна виробник – США, Великобританія, Франція, Канада 2017. Телефон для довідок – (0332) 787-220.

  1. «Осінній салон 2017»

Триває обласна художня виставка ВОНСХУ «Осінній салон 2017», – тож радимо також переглянути. Місце проведення – Галерея мистецтв (вул. Лесі Українки 24а). Телефон для довідок – (0332) 725 578.

  1. Виставка графіки

Завітайте й на виставку графіки Миколи Шамрила. Місце проведенняМалий зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки 24а). Телефон для довідок – (0332) 725 578.

  1. Виставка Віктора Мельника

На цьому тижні закінчується виставка Віктора Мельника. Місце проведення – Нижній зал «Галереї мистецтв» Будинку художника Волинської організації НСХУ (вул. Лесі Українки, 24а).

 

 

0 Комментариев