Куди втекти від роботи: ТОП-10 варіантів відпочинку у Луцьку на 19–22 жовтня

news

Понеділок лякає всіх словом «робота». Після активних вихідних туди іти аж ніяк не хочеться. Волинь.info радить вам не переживати, бо і серед будня можна знайти можливість відпочити, а ми підкажемо Вам, куди можна піти та що побачити цього тижня.

1.     Любителям баскетболу

 Сьогодні пропонуємо завітати на чемпіонат міста із баскетболу (юнаки) серед клубів за місцем проживання «Спорт для всіх». Початок о 15:00 в навчально-виховному комплексі № 24.

2.     Початок тижня із святкового концерту

Студенти факультету міжнародних відносин радять розпочати робочий тиждень із відпочинку на їхньому концерті «Разом із ФМВ». Початок о 16:00 в Центрі культури і дозвілля СНУ імені Лесі Українки(вул. Винниченка, 30а).

3.     Танці Вірського

Понеділок насичений не лише роботою, а й танцями. Ввечері ансамбль імені Вірського запрошує усіх до Волинського академічного театру. Там танцівники представлять вам танці всіх регіонів України. Деякі номери ансамбль продемонструє вперше. Отож, не сидіть вдома, а долучайтесь до несамовитої енергетики ансамблю. Початок о 19:00. Телефон для довідок – 066 123 68 63.

4.     Релаксуємо в англійському клубі

Відпочивати потрібно з користю. Саме тому ми пропонуємо у вівторок відвідати безкоштовний клуб «6 Great Ways to Relax»від центру іноземних мов «Mandarin» за адресою просп. Волі, 54. Початок 0 18:00. Вхід вільний. Потрібно попередньо записуватися.

5.     Обмінюємось книгами

Читаєте цікаві книги? Тоді порадьте їх і іншим. Радимо вам відвідати захід “З домашньої бібліотеки”, де зможете розповісти усім про свої улюблені книги або ж дізнатися, що варто прочитати. Якщо хочете не слухати, а розповідати про книги, то потрібно зареєструватися за номером 063 06 08 976 (Володимир). На заході ви зможете обмінятися не лише враженнями, а й книгами. Приносьте також із собою цукерки та печиво. Початок 0 19:00 в клубі “Патріот Батьківщини” за адресою вулиця Драгоманова,1.

6.     Творча зустріч

У середу не пропустіть зустріч із українським письменником, журналістом та видавцем Сергієм Пантюком. У програмі передбачена презентація нової книги гостя. Початок зустрічі о 12:00 в корпусі Інституту філології та журналістики за адресою вулиця Винниченка 30-а. Вхід вільний!

  1. Пограємо у теніс

21 жовтня усім любителям тенісу радимо завітати на Arena Спорт в Adrenalin City. Там проведуть черговий турнір серед аматорів “Луцька серія”. Переможці отримають кубки та медалі. Внесок – 30 грн.

  1. Вечір із чарівними сабінянками

Рекомендуємо провести вечір середи у компанії Київського академічного театру юного глядача на Липках, який приїхав до Луцька на гастролі. Артисти покажуть вам драму Леоніда Андрєєва «Чарівні сабінянки». Тривалість вистави – 2 години. Рекомендований вік глядачів – 12 років. Початок 0 19:00 у Волинському академічному театрі імені Т. Г. Шевченка. Телефон для довідок – (0332) 72 54 60, (0332) 72 53 03.

  1. Смішний четвер

Підняти свій настрій вам допоможуть у четвер в Палаці учнівської молоді Луцька. Навіть якщо вас дуже сильно дістала уже за тиждень робота, тут ви будете сміятись від душі. Бо як можна сидіти сумним на турнірі КВН за «Кубок Луцька»? посміятись із коміків та дізнатися, хто дістане почесний трофей – що може бути кращим у цей четверговий вечір? Початок о 19:00. Квитки можна придбати в касі драмтеатру. Ціна – від 50 до 60 грн. Телефон для довідок – 72-54-60, 066 43 56 788.

  1. Дуже проста історія

Робота для вас надто складна? Вам просто потрібно все спростити. Отож, відвідайте Волинський академічний театр в четвер ввечері – там показуватимуть трагікомедію під назвою «Дуже проста історія». Режисер-постановник – народний артист України Анатолій Романюк. Початок о 19:00. Телефон для довідок – (0332) 72 54 60, (0332) 72 53 03.

Підготувала Мар’яна МЕТЕЛЬСЬКА

 

0 Комментариев