Критерії вибору міжкімнатних та вхідних дверей

news

Виробом, без якого не обходиться жодне помешкання, являються двері. Вони можуть бути виготовлені із натурального дерева, металу, пластика, ДВП та інших матеріалів. Існує безліч дизайнів, стилів та виробників дверей. Якщо Ви шукаєте салон дверей у Львові, де будуть враховані всі Ваші побажання, завітайте у Торговий центр Марк.

Щоб придбати якісні вироби, слід дуже уважно підійти до вибору і присвятити цьому процесу певний час. Отже, під час пошуку фірми та замовлення дверей слід подбати про кілька деталей:

Призначення

Двері можуть бути встановлені на вході до будинку чи квартири, а також в середині приміщення, на виході із кожної кімнати. Вхідні двері повинні бути щільними та стійкими. Варто звернути увагу на металеві моделі, які зможуть захистити помешкання від злочинців. Вони у більшості випадків мають кілька замків та додатковий захист.

Міжкімнатні двері виробляють переважно із тирсоплити. Вироби із пластику варто встановити на вході до кухні та ванної кімнаті, оскільки дерев’яні моделі можуть набухати від зайвої вологи і втрачати свої властивості.

Дизайн

Обираючи міжкімнатні двері варто звернути увагу на дизайн Вашого помешкання. Існує величезна кількість моделей, оформлених у різних стилях, тому Ви точно зможете знайти те, що буде пасувати до інтер’єру Вашого будинку. Для світлих приміщень оформлених у пастельних тонах ідеально підходять білі двері або ж лаковані вироби зі світлого дерева.

Також Ви повинні визначитися із наявністю вікон у дверях та кольором скла. Переважно, скло у таких моделях матове та фактурне, однак можна замовити й інші види.

Якість

Двері це вироби, які покликані прослужити нам протягом багатьох років. Саме тому варто обирати моделі, які відповідають стандартам якості, такі можна знайти завітавши у Торговий центр Марк. Часто ціна на такі вироби вища від середньої, однак не рекомендуємо шукати дешеві двері, особливо вхідні. Така економія може призвести до негативних наслідків.

Товщина

Очевидно, що товщина дверей повинна відрізнятися залежно від призначення кімнати. Так, для вітальні підійдуть моделі із скляними вставками, які будуть пропускати світло. Для спальні, дитячої та гостьової кімнати краще вибирати суцільні двері товщиною від 40 міліметрів, без внутрішніх порожнин. Призначенням таких виробів є звукоізоляція, а також збереження приватності. Обов’язковим елементом таких дверей є наявність замкової щілини.

Розмір

Перед тим, як замовити виготовлення дверей для Вашого помешкання обов’язково визначте розміри дверних отворів. В даному випадку дуже доречне прислів’я “Сім раз відмір, ― один відріж”. Змінити розмір готових виробів неможливо. Тому проводьте виміри дуже уважно, а краще, запросіть для цього спеціалістів, які зроблять всі необхідні кроки самостійно. У такому випадку помилка неможлива, а в разі неправильного виконання замовлення Ви зможете без проблем повернути вироби.

Дотримуючись цих простих порад, Ви зможете придбати свої ідеальні двері.

0 Комментариев