Кращих юних літераторів визначили на Волині

news

Волинська обласна Мала академія наук за підтримки управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та обласної організації Національної спілки письменників України щороку організовує зустріч переможців й лауреатів конкурсу «Юні літератори Волині». Цього разу підбили підсумки 20 ювілейного конкурсу юних літераторів. 

Про це повідомляє ВОДТРК.

Участь у конкурсі взяло більше семи сотень творчих робіт. Вони змагалися у 4-х номінаціях: поезія, проза, журналістика і казка. Ці літературні перлини перечитало професійне журі.

Тематика творчих робіт дуже різноманітна. Проте, найбільше дітей турбують буремні події у нашій державі. Свої почуття і переживання, а часто і сміливі рішення автори описують у поки що несміливих віршах. Грамоти за призові місця й  напутнє слово школярам прозвучали від відомих літераторів краю.

 «Практично з кожного району ми маємо учасників. Вік – від 8 до 18. Дуже сподіваємося, що в майбутньому ці діти пов’яжуть своє життя з поезією, прозою чи журналістикою і будуть прославляти наш рідний край», − зауважила заступник директора Волинської обласної Малої академії наук Лариса Мазурик.

У рамках зустрічі відбулася презентація  збірки «Емоції йдуть по зустрічній»,  до якої увійшли кращі поетичні й прозові твори юних літераторів нашого краю.     

 

0 Комментариев