КРАІЛ зустрілася з іспанським регулятором сфери гемблінгу

news

Керівництво КРАІЛ провело зустріч з іспанськими колегами, на якій обговорили можливі варіанти співпраці.

Представники Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей зустрілися з колегами з Іспанії – керівництвом Генерального Секретаріату споживання та ігор Міністерства споживання. 

Сторони вивчили можливості прийняття найбільш ефективних заходів по ключових напрямках розвитку грального бізнесу. Особливу увагу вони приділили регулюванню онлайн-сегменту ринку. Через пандемію коронавірусу він другий рік поспіль показує серйозне зростання. На сайті «РК» можна ознайомитися з переліком кращих онлайн казино в Україні.

Також сторони обговорили основні проблеми та виклики, які стоять перед галуззю, і домовилися про майбутні ділові зустрічі.

Також нещодавно КРАІЛ провела робочу зустріч з представниками латвійського регулятора. 

Латвійська Інспекція нагляду за лотереями та азартними іграми успішно функціонує ще з 1998 року. За цей час регулятор напрацював якісну законодавчу базу, зокрема в напрямку боротьби з нелегальними операторами.

Представники Інспекції поділилися своїм досвідом з питань запуску, функціонування та вдосконалення державної системи онлайн-моніторингу, з питання нагляду за сферою азартних ігор, проблематики ігрової залежності. Також сторони обговорили питання щодо важливості співпраці між регуляторами.

 

0 Комментариев