Ковельські танцівниці стали чемпіонками

news

Учасниці студії східного танцю «Ахат» з Ковеля впродовж двох місяців брали участь у танцювальних конкурсах у Луцьку, Рівному, Львові та Києві. Ковельські «східні» красуні виступали на одній сцені із зірками не лише України, а й Індії та Кіпру.

Про це повідомляє ВОДТРК.

Вдалим виявився дебют для найменших учасниць віком від 5 до 8 років – вони здобули перші місця, −  повідомляє прес-служба Ковельської міської ради. Діти підкорили серця членів журі своєю безпосередністю та майстерністю виконання. Крім того, дівчаток відзначили як наймасовіший колектив, який найбільше сподобався організаторам. Справжньою несподіванкою для юних танцівників стало запрошення відкривати гала-шоу міжнародного фестивалю «Бал Белліданс».

Завдяки перемогам у відбіркових конкурсах «Кубок Волині-2015» (м. Луцьк) та «Роксоляна-2015» (м. Львів) дівчата із студії східного танцю «Ахат» отримали можливість стати учасницями офіційного чемпіонату України за версією Української асоціації виконавців східного танцю, який відбувся 21-22 листопада у Києві.

До столиці з’їхалось понад 1200 учасників з різних куточків України. Боротьба була неймовірно важкою та запеклою. У перший конкурсний день змагались діти, а наступного дня – молодь та дорослі.

Найменші учасниці (5-8 років) та юніори (12-14 років) студії східного танцю «Ахат» вибороли перші місця за колективне виконання танців у своїх номінаціях та отримали звання чемпіонів України.

Окрім колективних перемог, діти отримали «золото», «срібло» і «бронзу» за сольне виконання танців у різних стилях.

Учасниця колективу Діана Герасимова в категорії «молодь» виборола «золото» і «срібло», а керівник студії східного танцю «Ахат» Вікторія Шилюк стала срібною призеркою чемпіонату.

0 Комментариев