Коронавірус: офіційні дані станом на 25 березня. На Волині офіційно підтвердили перший випадок зараження

news

Україна і країни по всьому світу продовжують запроваджувати обмежувальні заходи, щоб стримати поширення коронавірусу. Кількість інфікованих перейшло позначку 411 тисяч людей.

Сусідні з Україною держави посилюють заходи карантину і обмежують пересування громадян, посилюючи за ними додатковий контроль. У нас в країні влада поки що вирішила обмежитися раніше запровадженими заходами, відклавши ідею з НС. Втім, на місцевому рівні міста посилюють правила карантину.

За даними ДСНС, на 25 березня коронавірус виявили у 113 українців. Спалах інфекції охопив уже 13 областей і місто Київ. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях. Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

“За даними ЦГЗ, станом на 10:00 25 березня в Україні 113 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав та вже виписаний з лікарні. За добу було зафіксовано 29 нових випадків. Виявлено перші випадки інфікування у Волинській, Одеській, Луганській та Запорізькій областях”, – йдеться у повідомленні.

Коронавірус виявили ще у одного народного депутата – Сергія Рудика. У київській лікарні з підозрою на вірус також перебуває екс-глава СБУ Валерій Хорошковський, повідомили 24 березня журналісти програми “Схеми”.

У МОЗ не виключають запровадження нових заходів контролю за дотриманням карантину через коронавірус, заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко. Він зазначив, що не треба сподіватися, що “тільки поліція буде палицями розганяти нас по кімнатах”. Але допустив, що силові методи також можуть застосовуватися.

“Як показує практика США, Іспанії та Італії люди чомусь думають, що коронавірусна хвороба – це така банальна інфекція, яка пройде повз і ніхто її не помітить”, – заявив Ляшко.

При цьому він уточнив, що завдяки карантину в Україні знижується захворюваність на грип та ГРВІ. Що ж стосується коронавірусу, за його словами, їм можуть перехворіти як 200 тисяч громадян, так і мільйони українців. Це буде залежати від того, як українці будуть виконувати профілактичні заходи.

0 Комментариев