Коронавірус і людина: які наслідки хвороби для організму

news

Людина, яка перехворіла на китайський коронавірус COVID-19, який заразив уже майже 3,7 мільйона осіб у всьому світі, в більшості випадків повністю одужує. При цьому хронічні ускладнення практично виключені. Про це заявила український імунолог Алла Волоха, – пише Главред.

Лікарка стверджує, що після хвороби відновлюються навіть легені, які коронавірус в більшості випадків вражає першими.

“Якщо людина одужала, то вона повністю одужала. Практично не доведено, що залишаються ураження інших органів і систем, яких не було раніше. Не зафіксовано даних хронічного ураження легень навіть у разі їхнього важкого ускладнення під час хвороби”, – сказала імунолог в коментарі українським ЗМІ.

Також Волоха зазначила, що після зараження китайським вірусом може розвиватися ниркова недостатність. Однак, її теж лікують.

“Випадків переходу в хронічну форму поки не фіксують. Найдовше відновлюються ураження нервової системи. Іноді може знадобитися не місяць і не два для відновлення нервових волокон, а півроку-рік. Від енцефаліту, запалення головного мозку можуть залишитися наслідки, але це буквально поодинокі випадки”, – резюмувала лікарка.

0 Комментариев