Кордодром для запуску кордових автомобілів відкрили у Луцьку

news

У приміщенні Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради відкрили кордодром для запуску кордових автомобілів у приміщенні. Його відкриття відбулося в рамках відкритого чемпіонату міста Луцька з автомодельного спорту, в якому взяли участь спортсмени зі Стрия, Покрова, Тульчина та нашого міста. Про це повідомили у відділі інформації Луцької міської ради.

 

 
 

На спорудження кордодрому витратили близько 11 тисяч гривень. Це — четвертий подібний об’єкт в Україні. Про це розповів директор центру науково-технічної творчості Ігор Данильчук. “Коли ми відкрили гурток автомоделювання, діти почали гарно виготовляти моделі та показувати на змаганнях хороші результати. Втім, для того, щоб розвиватися і показувати ще кращі результати, була мрія створити власний кордодром. Завдяки фанатам своєї справи, працівникам нашого центру та підтримки міської ради, нам вдалося це зробити”, – сказав він.

 
 

На відкриття кордодрому завітала заступник міського голови Ірина Чебелюк. Вона привітала учасників змагань зі святами та наголосила, що з введенням в експлуатацію кордодрому, наше місто отримало нове досягнення. “Тільки завдяки тому, що є ініціативні люди, ми маємо можливості реалізовувати мрії в життя. Луцька міська рада велику увагу приділяє розвитку позашкільної освіти, де діти із захопленням займаються улюбленими справами. Приємно, що в нашому місті автомоделювання набуває потужного розвитку”, – наголосила вона.

 
 
 
 
 
 
 

 

0 Комментариев